2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
komşum iyi olsun gerisi önemli değil ya benim alt üst de eziyet boş olsunlar fazla para ödeyeyim daha iyi be
Gerçekten öyle. Komşu önemli. Ben aslında pek görüşmüyorum komşularla ama sağolsun bu dönem bana yemek vs getiriyorlar beni dışarıda gördükçe üzüldüler bana halime yalnız olduğumu da biliyorlar zaten burada.

benim taşınalı 1 sene olacak çok farklı bir semtte büyüdüm ve anadoluya göreve gitmiş gibi hissediyorum şu an. kimsey
ırkına vs göre yargılamam ancak kültür farkı çooooook fazla mübarekler müstakil evlerde yaşadıklarını farz ediyorlar diye düşünüyorum

Kuzum ben de çok farklı kültürdeyim. Ben Karadenizliyim. Doğudayım Şuan. Mesela köpeğimiz falan burada çok büyük sorun oldu başından beri. Alıştılar şükür ama yine de aşırı farklı bir kültürdeyiz

Reactions: The
benimkiler bu yeni nesil ben özgür çocuk yetiştiriyorum adı altında çocuğuna laf söyletmeyip kendini rahatsız ettiği anda dayak küfür kıyamet olanlardan

benimkiler bu yeni nesil ben özgür çocuk yetiştiriyorum adı altında çocuğuna laf söyletmeyip kendini rahatsız ettiği anda dayak küfür kıyamet olanlardan
Yani burada da çocuk anlamında çok büyük sorunlar var kuzum. En basit örneği kablolu süpürgem bozulmuştu bodruma koymuştum yaptırana kadar çocuklar gitmiş kablosunu kesmiş mesela oraya buraya taş atıyorlar vs. Çok fazla şey var da görmezden gelmek en güzeli. Ses desem ben kalkmadan başlıyor ben yattıktan sonra bitiyor

Kuzum şubat grubunda gördüm iyi misiniz inşallah

Kuzum şubat grubunda gördüm iyi misiniz inşallah
Canım sizlere yazıp strese girmenizi istemiyorum asla. Sonuçlar çıkınca sizi haberdar etmek istedim. Ama insan dayanmıyor araştırıyor bakıyor . Kalbindeki delik olduğunun tanısı kondu iki damar arasında odacıga yakın yerde. Bu yüzden amniyosentez oldumkorktugum hersey başıma geldi

Canım moralini yüksek tut benim iki arkadaşım kalbinde doğuştan delik olduğunu 30 yaşlarında öğrendiler. İnşallah iyi sonuçlar alırsınız ama çok yıpratma kendini

Allah yardımcınız olsun kuzum duşlarım seninle bol bol dinlen inşallah sonuçlar tertemiz gelsin Allahın izniyle hiç stres olma

Canım moralini yüksek tut benim iki arkadaşım kalbinde doğuştan delik olduğunu 30 yaşlarında öğrendiler. İnşallah iyi sonuçlar alırsınız ama çok yıpratma kendini
Bizim delik biraz riskli bölgede, akciğerin solunumunu engelleyebilir yerde. insallah duaya ihtiyacım var, sonuçlar güzel gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…