2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Birisi daha yazmıştı burada sana. Sanki senin doktor o ilacın dozunu az kullandırttı sana, geç bile kaldı doz artırımına diye düşünüyorum. İnşallah fayda eder kuzucum. Dinlen, kendini üzüp sıkıp daha da strese sokma.
Bundan sonra kıyamet kopmadan biri bana söylemesin yani😂 offf gülüyorum ama pek iyi değilim çok da güzel haberlerim yok. İnşallah herşey düzelir 🙏 haftada 1 kontrol önerdiler zaten haftaya randevum var
Amin canım.İlacın dozunu arttırdıysa bak iyi olucan Allahın izniyle dinlen bol bol
İnşallah kuzum 🙏
Kuzum geçmiş olsun. Nasıl oldun?
Sağol kuzum. Daha iyiyim ama inşallah bebeğim iyi olsun 🙏🙏
Geçmiş olsun kuzum, daha iyi olacaksın Allahın izniyle 🤲

Canım aynı şeyi bana 16.haftadan beri söylüyor kuzum, her gittiğimde biraz daha yukarı çıkıyor plesanta çok şükür, 2 hafta önce detaylım vardı perinatolog risk görmedi, bakalım ilerleyen haftalarda nasıl olacak
Kendini yorma, dinlenmeye çalış, ilişkiyi de genelde yasaklıyorlar, bana bişey demedi bu konu ile ilgilş ama ben yine de dikkat ediyorum. Okul çağında iki tane çocuğuö var, yine hareketliyimm ama daha yavaş, sakin sakinw
amin kuzum inşallah 🙏

Kızlar ebebekte Kiwi hava nemlendiricisi ne indirim yapmışlar..
Ya bu kiwi ne kadar iyi acaba. Hava nemlendiricisi için kurallar varmış. Mesela etrafı ıslatmaması önemliymiş, suyu bitince kendi kendine kapanma özelliği olmalıymış vs. gibi kriterler var. Alıp kullananlar memnun mu? Ben hala bakıyorum hava nemlendirici.

Cnm bol dinlenmeli ve bol yatmalı geçecek bu belli, dikkat et💖

Bnde pek dıkkat etmıyordum ama bundan sonra bol dinlenmk istıyorum, dündenberi karnım Taş gbi.
Bişy oldu sanki birden sertleşti
Evet istirahat et bol bol dedi kuzum
Nasıl oldun canım geçmiş olsun ❤️‍🩹
iyiyim kuzum şükür. Ama önemli olan bebeğim. O iyi olsun hep 🙏
Canimm nasılsın inşallah bu doz arttırımı işe yarar çok geçmiş olsun 😔
Sağol kuzum, inşallah inşallah attık yükselmez🙏

Ya bu kiwi ne kadar iyi acaba. Hava nemlendiricisi için kurallar varmış. Mesela etrafı ıslatmaması önemliymiş, suyu bitince kendi kendine kapanma özelliği olmalıymış vs. gibi kriterler var. Alıp kullananlar memnun mu? Ben hala bakıyorum hava nemlendirici.
Bende çok araştırdım her yerde yorumları okudum olumsuz yorumları görünce dedim kendime eğer mecbur kalırsam alıcam şimdilik almayı düşünmüyorum mesela çok yorumlarda yazıyorki etraf ıslanıyormuş🤷🏻‍♀️

Kızlar ebebekte Kiwi hava nemlendiricisi ne indirim yapmışlar..
Kizlar bende cok kararsizim alayimda aradan ciksin diyorum hangi hava nemlendiricisi almaliyim? Deerma f300 ile f301 arasinda gidip geliyorum kapsamli bi bilgisi geri dönüşü olan varmı acaba? Kullanip memnun kalan

Kizlar bende cok kararsizim alayimda aradan ciksin diyorum hangi hava nemlendiricisi almaliyim? Deerma f300 ile f301 arasinda gidip geliyorum kapsamli bi bilgisi geri dönüşü olan varmı acaba? Kullanip memnun kalan
Ben kendim almadım bebiş doğulduktan sonra duruma göre lazım olursa almayı düşünüyorum..bu nemlendiriciye iyi diyordular ama yani ne kadar iyi bilmiyorum

Ben kendim almadım bebiş doğulduktan sonra duruma göre lazım olursa almayı düşünüyorum..bu nemlendiriciye iyi diyordular ama yani ne kadar iyi bilmiyorum
Evin nemi iyiyse gerek var mı ki ya. Önce evin nem durumunu bilmek lazım bence. Çünkü belli bir nemin üstü de bebek için zararlı

Evin nemi iyiyse gerek var mı ki ya. Önce evin nem durumunu bilmek lazım bence. Çünkü belli bir nemin üstü de bebek için zararlı
İyiyse tabi gerek yok..evin diğilde ben iki odanın nemine bakıcam şimdi sıcaklığı kendimize göre ayarlıyoruz ama bebiş olunca farklı oluyor belki iyi olucak bilemem

X