2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evin nemi iyiyse gerek var mı ki ya. Önce evin nem durumunu bilmek lazım bence. Çünkü belli bir nemin üstü de bebek için zararlı
Nem ölçer varsa zaten biliyorsun %50 en ideali %40 dan aşağı düşmemeli %60 dan yukarı da çıkmamalıymış

Reactions: The
İnşallah canım ..
Kızlar park yatak alanlar hangisini tercih ettiler, fikir açısından paylaşabilirler mi
ElEle Baby aldık biz canım kurduk hatta gayet sağlam görünüyor :)

Evet ben Ankara'da olmama rağmen 50den pek düşmüyor o yüzden almadım mesela.
O zaman bende soyle yapayim once bi nem cihazi alayim bakayim odanin nemi kac ona uygun alinirmi alinmazmi tekrar dusuneyim. Peki ya nebulizatör bayanlar? Onuda simdiden almalimiyim acaba? Ben elektronige cok onem veririm ya bide fiyatlar malum... Nebulizatör almalimiyim ve hangi marka

Kızlar yaaa benim bu el uyuşmalarım gece devam ediyor ama gündüz de aynı şekilde devam ediyor yani bir şey yaparken falan zorlanıyorum resmenn, ne yapmak gerekiyor bilemiyorum çaresiz hissediyorum kendimi çok sinir bozucu çünkü belli bir zaman sonra telefon bile tutamıyorum. Acaba magnezyuma mı başlasam bilemedim ki etkisi olur mu acaba

Selam kızlar araştırma hastanesinde detaylı ultrasona girdim bugün çok çok iyiydi doktor yarım saat kadar baktı inceledi heryerini gördük sağlığı iyi çok şükür hiç bir problem yok dedi 23+4 olduk 668 Gr 29cm daha önce leep ameliyatı olmuştum serviks biraz kısa gibi dedi 27mm çıktı 25 ve aşağısı tehlikeli dedi herhangi bir önlem almamı söylemedi bende aktif çalışıyorum ve biraz korktum açıkçası sizde nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…