2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Gerçekten nasip yaa planla falan olmuyor gerçekten. Ben test alıp yaptığımda şaka olmalı falan demiştim dün gibi aklımda oysa şimdi nasıl kıymetli yani analık işte
Ben testi yapıp hamile olduğumu öğrendiğim an evde hönküre hönküre ciğerim sökülesiye kadar ağladım . 1 saat geçtikten sonra da bu haberi eşime bi kutu hazırlayıp sürpriz yaparak vereyim diye avm’ye gittim ve x-ray cihazından hamileyim bir şey olmasın yavruma diyerek geçmedim arkadaşlarım kahkaha atıyordu bu kadar hızlı adaptasyon kimsede görülmemiştir diye

6-7 ay korunmadık tam vazgeçtim sağlık sorunları yüzünden bir kaza kurşunu tutundu oğluşum oldu
Kafa rahatladigi an oluyor ben hep bunu gördüm ve kendim de yaşadım olsun diye baktığım kaç ay olmadı. Şehir dışına çıkıp sadece kocamı birkaç gün gördüğüm ve bu ay olmaz zaten dediğim ay hamile kalmıştım ilkinde

Hahaha Allah seni hep o günü beklemissin galiba ya bu kocalara kutu hazırlayıp vermek falan hiç benlik değil yav düz isedigim testi gösterdim hep ahsjdj

Hahaha Allah seni hep o günü beklemissin galiba ya bu kocalara kutu hazırlayıp vermek falan hiç benlik değil yav düz isedigim testi gösterdim hep ahsjdj
Kutunun içine işediğim testi falan da koydum kııız silmiştim ama güzelce eşim fanatik gs’li. Kutunun içine gs amblemli kumbara koydum. Bi tane de not ‘’benim için para biriktirmeye başla. Bu arada en büyük GS babacım ’ yazdım. Ah beeee ne günlerdi

Sucuk ay ben sucuk yiyorum ya. Doktor yeme demişti halbuki ama yiyen var mı benim gibi
Hamilelikte yemeyin denilen hiçbir şeyi dinlemedim desem sucuk da yedim salam da yedim . Bi kokoreç yemedim canım çekse onu da yerdim

Reactions: The
Güzelmiş valla benimki de fanatik gsli. Böyle bir şey yapsam çıldırdı. Neyse 3.ye diyormuşum

Valla ne yalan söyleyeyim ben de pek yapmadım. Benim doktor hamileyken en sağlıklı halinde olmalısın falan diyordu o yüzden pek çok şeyi yasakladı etti ama işte..

Etsiz bir hayat düşünemiyorum
eskiden yerdim hatta ne yemekler sofralar kurardım sonra sindirememeye başladım hani normalde de kusan bir insandım ama o çok başkaydı hem et hem tavuk canım çıkıyordu resmen bozuk da değildi o günden sonra tövbe ettim bir daha öyle kusacağıma yemem dedim

Reactions: The
Ben çocuğumun bu tür besinlere karşı bağışıklık kazanmasın yardmcı olmaya çalışıyorum. Masumum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…