2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar ben genelde sol tarafıma yatmaya çalışıyorum. Ama her soluma yattığım zaman karnımın altında kalan sol taraftan benim fındık burunlum sürekli bi dürtüyor böyle parmaklarıyla gıdıklıyor gibi düşünün. Sizce rahatsız mı oluyor bu şekilde yatmamdan. Suyun içinde gerçi ama ay bebişimin parmağına falan zarar vermiyim bide

Aynı şeyi her seferinde ben de yaşıyorum biliyor musun ama benimki sağ tarafta da aynısını yapıyor. Bak şu an bile yapıyor altta kalan kısmı durtukluyor

Aynı şeyi her seferinde ben de yaşıyorum biliyor musun ama benimki sağ tarafta da aynısını yapıyor. Bak şu an bile yapıyor altta kalan kısmı durtukluyor
Hoşlarına gidip hareketleniyorlar mı yoksa bi rahat yatırmadın be kadın mı diyo anlayamadım hiç

Reactions: The
Gerçekten seni ayakta saygıyla alkışlıyorum canım ne güzel cesaret etmişsin yaaa
Etmedim ki. Düzgün korunmadigimiz ilk ilişkide hamile kaldım. Halbuki bir öncekine aylarca uğraşmıştık kendi doktorum, detaylidaki perinatolog bile boyle aralarının yakın olması çok iyi falan dediler ama onu doğduktan sonra göreceğiz

Hahahah bazı şeyler planlamadan güzel benimde çikolata kistim vardı ve yumurta rezervim düşüktü. Hamile kalman çok zor olur falan demişti . Sağolsun ilk korunmasızda çıktı geldi

Reactions: The
Hahahah bazı şeyler planlamadan güzel benimde çikolata kistim vardı ve yumurta rezervim düşüktü. Hamile kalman çok zor olur falan demişti . Sağolsun ilk korunmasızda çıktı geldi
Gerçekten nasip yaa planla falan olmuyor gerçekten. Ben test alıp yaptığımda şaka olmalı falan demiştim dün gibi aklımda oysa şimdi nasıl kıymetli yani analık işte

Gerçekten nasip yaa planla falan olmuyor gerçekten. Ben test alıp yaptığımda şaka olmalı falan demiştim dün gibi aklımda oysa şimdi nasıl kıymetli yani analık işte
6-7 ay korunmadık tam vazgeçtim sağlık sorunları yüzünden bir kaza kurşunu tutundu oğluşum oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…