2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
6-7 ay korunmadık tam vazgeçtim sağlık sorunları yüzünden bir kaza kurşunu tutundu oğluşum oldu :KK70:
Ayy herkesin neredeyse umursamadıgı bı zamanda olmuş

Bnımde 6 ay düzenli denedıkten sonra
6 ayda 3 kımyasal olunca 'amann yaz geldi, yazlığıma gdıp tatılımı yaparım, kocamda yok yanımda arada gelecek oda denk gelirse' dedim ve o ay hamile kaldım 😁

Ayy herkesin neredeyse umursamadıgı bı zamanda olmuş

Bnımde 6 ay düzenli denedıkten sonra
6 ayda 3 kımyasal olunca 'amann yaz geldi, yazlığıma gdıp tatılımı yaparım, kocamda yok yanımda arada gelecek oda denk gelirse' dedim ve o ay hamile kaldım 😁
Bende kışa niyetlenmiştim,yaza oldu biz. Şok olduk🙈
Zaten doktora gidene kadar 8 haftalıktı, beta falan baktıröadan direkt ultrasona girmiştim, bebek değilde kist falan bekliyordum ben😅

Güü naay dınnn güzel annelerrr ✨🌞 icinizde arıtma suyu kullanan var mı biz yeni baglattikta doktoruma icibilir miyim diye sormadan başladım icmeye 🥴 bi zararı yoktur dimiii

• Beğen
Reactions: The
Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek için Oksapar iğne kullanıyorum. Bu zamana kadar kendim ödeyerek satın almıştım. Bugün sağlık ocağında yazdırabilir miyim acaba diye sormaya gittim. Beni takip eden ebe ellerinde diğer hastalardan kalan oksapar olduğunu söyledi. İki-üç kutu ücretsiz verdi bana. Elinde artan iğnesi olan hastalar bırakıyormuş. Aklınızda bulunsun sağlık ocağınızla bi görüşün bence

Güü naay dınnn güzel annelerrr ✨🌞 icinizde arıtma suyu kullanan var mı biz yeni baglattikta doktoruma icibilir miyim diye sormadan başladım icmeye 🥴 bi zararı yoktur dimiii
Ben hazır su içiyorum ama bence iyi bir markaysa arıtma su içerim gayet de. Hatta plastiğin içinden su içmekten daha sağlıklı diye düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek için Oksapar iğne kullanıyorum. Bu zamana kadar kendim ödeyerek satın almıştım. Bugün sağlık ocağında yazdırabilir miyim acaba diye sormaya gittim. Beni takip eden ebe ellerinde diğer hastalardan kalan oksapar olduğunu söyledi. İki-üç kutu ücretsiz verdi bana. Elinde artan iğnesi olan hastalar bırakıyormuş. Aklınızda bulunsun sağlık ocağınızla bi görüşün bence
Neden bu zamana kadar ücretli aldınız ki, doktorumuz hemen rapor çıkarsaydı keşke
Evet ben biliyorum, hatta eczacılara da bırakıyorlar, arkadaşım eczanede çalışıyor, o söylemişti bana, verebilirim diye, benim raporum olduğu için zaten ücretsiz alıyorum, daha ihtiyaç sahipleri alsın demiştim

X