2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Oy maşallah 26+6 canım benimde bugün
Ay maşallah ne güzel ya sanki daha dün cinsiyet balonunu paylaşmış gibi hissettim zaman ne çabuk akıp gitmiş duygusallastim bak şimdi gidim de biraz da buna ağliyim hiç derdim yok gibi

Ay maşallah ne güzel ya sanki daha dün cinsiyet balonunu paylaşmış gibi hissettim zaman ne çabuk akıp gitmiş duygusallastim bak şimdi gidim de biraz da buna ağliyim hiç derdim yok gibi
Yaaa heheheh evet o balonu paylaştığım gün hayatımın en en en farklı en güzel günüydü yaaa . Burada da hepiniz etiketleyip hadi artık cinsiyeti paylaş falan yazmıştınız. Ayyyy o heyecanları hep birlikte yaşadık ne güzel bee

Evet ya birileriyle heyecanını paylaşabiliyor olmak birilerinin seni gerçekten merak ediyor olması bu dönemler için çok önemli ve güzel hepiniz çok tatlı ve güzel insanlarsınız ben kendi adıma derdime sevincime ortak olan herkese çok teşekkür ederim

Canım benim bende çooook mutluyum iyi ki ye olmuşum. Kız bir de burada konuşa konuşa bir sürü şey öğrendim ben buraya katılmasam bir çoğunu bilemezdim muhtemelen.

Kızlar bugün ilk defa tekmelerini karnımın çok üst taraflarında hissettim. Nerdeyse gogsumun biraz altında falan gibi. Naptı acaba ters mi döndü ki ya ayakları oraya nasıl geldi merak ediyorum
Belki eliyle itmiştir annesi dönmüş de olabilir gerçi. Bu haftalarda takla falan atıyormuş eşek sıpaları

cuma günü şeker yüklemem var diye diyetteyim ama şu an o kadar acıktım ki anlatamam uykum da yok

Reactions: The
Belki eliyle itmiştir annesi dönmüş de olabilir gerçi. Bu haftalarda takla falan atıyormuş eşek sıpaları
Ay el gibi değildi sanki canım resmen tepiniyordu, güçlüydü yani benimki hep makat pozisyonunda oluyordu ultrasonda. Ne zaman döner diye düşünüyordum da ondan heyecan yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…