2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
ay valla bizim şansa bir tanıdığımız oğlunun odasını değiştiriyordu sağlamdı da baya bize hediye etti ben hiç oda fiyatlarına bakmıyorum bile o yüzden allah yardımcı olsun hepimize
Gerçekten öyle ben oda yapmayacağım ilk 1 1.5 sene seneye yaparım inşaallah o yüzden şuan hiç bakmıyorum dolap falan sadece anne yanı beşik aldım gerek olursa alırım dolap falan benim giysi dolabım büyük özel yapım bir bölümünü ayırdım onun için birde şifonyer alırım yeterli

sağlıkla bi kucağımıza alalım da gerisi gelir ya yaka iğnesi gibi koynumuzdan ayrılmayacak zaten o fark etmeyecek ki odası var mı yok mu diye biz hevesleniyoruz her şşeyi bir anda olsun tam olsun diye ama inşallah 1-1.5 seneye bu fiyatları aramazsınız malum her şey ateş pahasına yükseliyor

Kv arabayla 20 dk annemler arka sokağımda kuzum kv sana gelir kesin her gün benden söylemesi onlara ne desek boş kendi bildiklerini okurlar
Doğru diyorsun. En azından annem gittikten sonra o da gelmesin her gün yani. Biz yalnız kalalım

Bana magnezyum falan vermedi ya
Bence doktoruna söyle. Magnezyum çok rahatlatıyor. Şu dönemde her derde deva gibi

Bn tek aldım, bnce grek yok tek sağım daha rahat oluyor, yılbası zamları gelmeden al bian önce

Cuma randevu aldım gitcem bakalım çiş olayi aklıma takıldı. İdrar tahlili vermiştim geçen hafta epitel 10 çıkmıştı ama önemli değil demişti

Cuma randevu aldım gitcem bakalım çiş olayi aklıma takıldı. İdrar tahlili vermiştim geçen hafta epitel 10 çıkmıştı ama önemli değil demişti
Canım çok su içiyorsan o da yapıyordur ben sürekli WC deyim 25. Haftaya girdim 4 lt su içtiğim için gidiyorum 10 dk sonra kalkıp yine gidiyorum sanki az önce gitmemiş gibi ama normal tahlillerim

kızlar ya duş almak için taytı bi çıkardım bacaklarım bi garip mor gibi dokununca sapsarı oluyor ödemdendir sadece dimi

kızlar ya duş almak için taytı bi çıkardım bacaklarım bi garip mor gibi dokununca sapsarı oluyor ödemdendir sadece dimi
Duşa girerken değilde çok ayakta kalınca ya da duştan çıktığımda ya da oturup yemek yerken benimde kıpkırmızı oluyor diz kapağımın üstüne kadar hatta dokununca sarı oluyor doktorum ödemden oluyor kızarması da damarlar genişliyor kan toplanıyor ondan oluyor yatıp dinlen geçer demişti öyle oluyor hep

Yaaa şu gece çişe uyanmalar beni de çok yoruyor. 2-3 kere kalkıyorum en az. Ama allahtan 7 kere olmadı hiç
Bazen o kadar çok içiyorum ki suyu çişim var gibi ama aslında yok Allah'ın cezası bu his beni o kadar huzursuz ediyor ki tuvalete gidiyorum 2 damla hahahah Dün uyumaya yakın günlük litremi doldurdum suyu gece çok tüketmemek gerek özellikle 22:00 dan sonra ben saat 23:00 la 00:00 arasına 1.5 litre sığdırdim hahahaha ondan oldu hepsi benim suçum

Maşalllaaaah ben günde 2 litreyi çoğu zaman bitiremiyorum . Siz nasıl başarıyorsunuz arkadaşlar

Maşalllaaaah ben günde 2 litreyi çoğu zaman bitiremiyorum . Siz nasıl başarıyorsunuz arkadaşlar
Bende bazen içemiyorum ama bazen öyle oluyor ki 4 litre içiyorum midem bulanıyordu içerken bi kaç hafta önce ama şimdi alıştı sanki bünye istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…