Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Tnai
Tabiki yavrum yaa bana da sebepsiz demişlerdi kaç kez klomen, 2 aşılama denedik
Onlarn negatif sonuçları o yıkılış.... Anlatılmaz yani yaşayan bilir
Cok şükür ki Rabbim mucizesini gönderdi.. Öyle konuşanlarn ağzına vurasm geliyor..
Daha yeni kuzenim arabalarını satıp tüp denedi malesef negatif oldu 🥺 zaten doluyum o konuda. Böyle yorumları da görünce kızıyorum
Ayy yanlışlıkla 2 kere göndermişim kbakmayn🤣🤣

Tnai
Tabiki yavrum yaa bana da sebepsiz demişlerdi kaç kez klomen, 2 aşılama denedik
Onlarn negatif sonuçları o yıkılış.... Anlatılmaz yani yaşayan bilir
Cok şükür ki Rabbim mucizesini gönderdi.. Öyle konuşanlarn ağzına vurasm geliyor..
Daha yeni kuzenim arabalarını satıp tüp denedi malesef negatif oldu 🥺 zaten doluyum o konuda. Böyle yorumları da görünce kızıyorum
Ben de çok kızıyorum yaa ilk tedavi de gittim ben sonuç hüsran o kadar çok ağladım ki eşme ben yapamıyorum psikolojim kaldırmıyor dedim Elhamdülillah Rabbim bana o ay mucizesini gönderdi çok şükür cinsiyet ne yani dediğin gibi

Ben de çok kızıyorum yaa ilk tedavi de gittim ben sonuç hüsran o kadar çok ağladım ki eşme ben yapamıyorum psikolojim kaldırmıyor dedim Elhamdülillah Rabbim bana o ay mucizesini gönderdi çok şükür cinsiyet ne yani dediğin gibi
Yaa dimi canm çok şükür Rabbim nasip etti anneliği bize sağlıkla da doğsunlar büyüsünler inşallah 🤲
Rabbim yar ve yardmcmz olsun
Ay çok güzelmiş, güzel öykü sağlıkla gelsin inşallah
Amin canm saolsun teşekkürler ☺

Kafası aşağıda sanırım kafa atıp duruyor 😂 inşallah doğmak için çok acele etmez 38i bekler pamuğum 🫶🏼
Ayy inşallah acele etmezler canm bende korkuyor um hee erken gelmesinden 😵

kızlar hala isim bulanamaynlarda ben varımm 29.haftadayım bakalım oğlumu doğumhanede karar vermiştik bunda ne olucak:KK47: baya listem var ama seçemedik dahadün eşimle iki isimde yoğunlaştık gökçe ya da melis siz ne diyorsunuz

Kızlar pusetlerdeki bu ip ne işe yarıyor ya çekiyorum itiyorum yok hiçbir şey oynamıyor anlayamadım 😂

Eklentiler

• IMG_2830.jpeg
    IMG_2830.jpeg
    181 KB · Görüntüleme: 42
çok tatlış canımm
Saolasn tatlım ☺
kızlar hala isim bulanamaynlarda ben varımm 29.haftadayım bakalım oğlumu doğumhanede karar vermiştik bunda ne olucak:KK47: baya listem var ama seçemedik dahadün eşimle iki isimde yoğunlaştık gökçe ya da melis siz ne diyorsunuz
Gökçe sanki bana daha güzel gibi geldi:)

Selam kızlar nasılsınız 28+4üm ben geceleri hiç uyuyamıyorum kıpır kıpır bide geceleri karın sanki iki fazla şişiyor ☺️ ben gece gündüz kütür kütür buz yiyorum kız iştahım öyle çok yok buz ve sade Türk kahvesine bayılır oldum.

Kızlar doktoruma gittim her şey normal kanama neden onu anlamadılar şuan için bir sıkıntı yok dedi kan sulandırıcı şeker. Ve tiroid sıkıntım var onlara bağlada bebek her şey normal diyetten bu yana gelişimi diğer zamanlara göre biraz daha haftasına. Yakın 29+3 fl 28+4 geri kalanı 30larda çıktı Dr normal dedi ama aklıma takıldı diyet yapanlar haftasına göre bebekleri nasıl gelişimi haftasına yakın çıktı mı

bir şey çıkmamasına çok sevindim canım
Sağol canm valla korktum ben baya Da şükür sıkıntı yok suan
kızım da aynı şeyi 22-23 . Haftalarda yine kanama yaşamıştım o zaman da anlamadılar sebebini sadece mantar sıkıntım vardı ondan mı diyorum acaba rahim ağzı yarası olabilir mi diye ona da doktor olmaz dedi
Bakalım daha temkinli olacağız şükür sıkıntı yok şuan önemli olan o

Sağol canm valla korktum ben baya Da şükür sıkıntı yok suan
kızım da aynı şeyi 22-23 . Haftalarda yine kanama yaşamıştım o zaman da anlamadılar sebebini sadece mantar sıkıntım vardı ondan mı diyorum acaba rahim ağzı yarası olabilir mi diye ona da doktor olmaz dedi
Bakalım daha temkinli olacağız şükür sıkıntı yok şuan önemli olan o
Geçmiş olsun canım, şükür sağlııklıymış. Bir daha yaşamazsın İnşallah

İsağol cam inş rapor verdi zaten raporluydım 10 gündür 1 hafta daha uzattı iş yerim biraz kasıyor durumu söyledim yarın uzatacağım 1 hafta daha raporu
Para hepimiz için önemli, iş yerleri de böyle rapor işini pek sevmiyor ama bebişimizin sağlığından hiçbir şey önemli değil 🫶🏼 yat dinlen güzelce yorma kendini en azından bir süre

X