Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Benim de ikinci oğlum olacak ilk oğlum 3 yaşında ayıp demeyi öğrettim pipiye bakma dokunma konusunda bana bile izin vermiyor en iyisi hemen kapat ayıp diyor bizden duyunca neyse de çocuktan duyunca bi güceniyorlar geri çekiliyorlar bu konuda bende aferin diye destekliyorum. Ben lafını tutamayan biriyim yapılmasını istemediğim şeyi yapmamalarını söylerim söylemedikçe kafalarına göre takılıyorlar söyleyince de gizli gizli yaptılar gerçi... İki erkek annesi olarak vahh keşke kız olsaydı lafını çok duydum. Hayta cinsiyeti geç öğrendik öğrenince erkek olduğuna kimse inanmak istemedi çok kırıcıydı açıkçası ama benim için daha iyi Ben erkeksi bir kadınım bilgisayar oyunları spor dövüş sanatları seven biriyim benim için erkek çocukla ilgilenmesi kızdan daha kolay yok güzel giydirmesi süslemesi saç yapması kaprisleri bana çok zor gelir kardeşlerim de hep erkekti kuzenlerim de hep erkekti hep erkek çevrede büyüdüm o yüzden oğullarımın halini daha iyi anlayabilirim. Kız olsaydı diyene ben erkek annesiyim halimden de memnunum tek derdim 10 yıl sonra en kısa kişi olacak olmam diyorum

Allah yardımcın olsun canım ev taşımak zor bide hamilesin nasıl toplayacaksin peki yardım edenin vardır inşallah

Valla kızı da bir ölü da bir yetiştiren sen olacaksın canım benim kayınvalidem gil falan hep kız istiyordu ama içten içe erkek istiyorlarmış hatta çocuk haberin verdik gitmiş hemen erkek zıbını almış gelmiş çok sinir olmuştum ama cinsiyeti öğrenene kadar hiç demedim bebeğime kızım falan diye hep kesin belli olsun dedim ve kendim gördüm cinsiyeti erkek diye kendim söyledim alt katımda kızı olan bi aile var bütün apartman elinden ilallah ettik ve sonuç biz dahil 4 kişi taşınıyoruz kızı hepimizi çileden çıkardı abimin üç kızı var Allah bağışlasın bende çok istiyordum ama nasip hayırlısı neyse onu ver Allahım dedim geçen arkadaşım keşke kız olsaydı dedi valla hiç kusura bakmayın ben bu çocuğu arayışla buldum dedim hiç farketmez cinsyeti

Allah yardımcın olsun canım ev taşımak zor bide hamilesin nasıl toplayacaksin peki yardım edenin vardır inşallah
Sağolasın canım aslında eşimle biraz toparladık sadece karşı tarafın evi boşaltmasını bekliyoruz kullanmadıklarımızı özellikle paketledik kitaplarımızı çocuğun eşyalarını falan hep koliye koyduk kışlıklarımızı kaldırdık boş bi odamız vardı orda biriktirdik sadece ana eşyalar kaldı halıları direk yıkamaya vereceğim evden eve nakliyat tutacağız boşaltsalar bi sözde ağustos 15’ti Eylül 1’i buldu

Orası öyle kv ilk erkek torun olmasına rağmen pipiye düştüler ne varsa ne kız çocukları var doğru, sonuçta Allah’ın dediği oluyor ısmarlama değil ya
Hatta diyorum bende oğlun kız geni taşımıyor benlik değil oğluna söyle diye
Eltimin ikinci kızında kaynana yan odadaki erkek bebeğe ziyarete gitmiş ama bunu da söyleyemiyorsun işte o ortamda olmadığım için
Elti söylemişti
Değişik insanlar yılan dilleri ile kendilerinden soğuttular
Hatta ben doktora söylesem de bi bahane bulsa da eşimin ailesini hastaneye almasa mı diyorum o derecedeyim

Tabi sonuçta Allah’ın dediği oluyor hayırlı evlat olsunlar 10 yaşında ilk oğlum annecim kardeşim gelince ben yardım ederim diyor markete gidiyoruz poşetleri alır elimden sen yorulma annem der
Bir yere gidecek oluruz h sonu gelemicem siz babayla gidin diyorum olmaz yanlız kalamazsın sende gel anne lütfen gözünün yağını yiyim der hatta anneye düşkün olur erkek çocukları hakikaten
Eltinin iki kızı var ergenlikte babaya düşmüşler yanımda ağlamıştı sözümü dinletemiyorum diye kızlarda aşırı babacı oluyor
Eşim düşünsün tek kalan o
Çevreye de biraz hazır cevap olsam iyi olacak
Hastaneye doğuma bile doktora söyleyip eşimin ailesini almasa mı diyorum çünkü 7 aylık oldum kardeşleri hiç aramadı kv de üç kez politik yaklaştığı için aradı birinde oğlunu aramış konuşamamış beni aramış düşün ondan arıyor
Kimi kınadım da Allah bunları başıma verdi anlamadım

Ay valla iyi halletmissin canım inşallah yerleştirmede tasinmanda kolay olur
Bakalım belki bende tasinanlar kervanına katılırım doğuma az kala bizim ev sahibi gıcık biri ev kıtasında anlasamazsak bu ay ev bulma taşınma falan beni bekliyor gibi

Bu erkek çocuk düşkünlüğü neden anlamıyorum eli ayağı düz sağlıklı olsunda erkek kız ne fark ediyor? İnsanlar neden bu kadar kötü ya cidden ki bunu yapan genelde hem cinslerimiz ciddi ciddi bu tarz düşünen ayrım yapan hem cinslerimden nefret ediyorum.

Göktürk Uras ne kadar güzel ve güçlü bir isim. Benim eşim de çift isimli, isim düşünürken ona sordum zorlanıyor musun sen diye ne alakası var hepi topu 2 tane isim seçer birini kullanır dedi Bu durumda Latinler ne yapsın adamlar 7 isimle doğuyor

Biz komşumdan rahatsız olduk canım bi kızı var evlerden Irak 7 yaşında ama orduyu dize getirir çocuk bağırmaya başladığı anda öyle bir bağırıyor ki bebeğim falan onun sesi ile uyuyamaz ev de kendilerinin ayı zamanda bizim ev sahibimiz de gıcık eşime geçen yolda görmüş kira 15000 olacak gibi bir şey demiş öyle olunca o paraya daha iyi yerde kalırız mevki olarak da merkeze yakın olsun istedik

Bazen yemeğime dikkat edemiyorum sabah poğaça yediğim olabiliyor o da işe geldiğim bazı günler sadece normalde hiç su içmem ama elimden geldiğince su içmeye çalışıyorum. Eşim dediki dikkat etmiyorsun sana acımıyorum karnındaki bebeğe acıyorum dedi böyle bi şey denir mi ya ben hastayken bebek ilaçtan etkilenmesin diye ilaç bile içmiyorum çekiyorum acıyı. Onu geçtim sen benim eşimsin

Geçenlerde de kötü kavga etmiştik ben de ağır laflar söyledim ama kendisi “annesi sen olcağın için üzülüyorum çocuğa” dedi napayım şimdi ben bunu

Selam kızlar. Grupta suyu fazla olan bi kaç kişi vardı diye hatırlıyorum. Doktorlarınız bunun hakkında ne dedi acaba. Benimde suyum fazlaymış ama bebek gününde çıkıyor bugun de şeker yüklemesi yaptırdım. Sonuc için pazartesi gideceğim. Artık pozitif olmak istiyorum. Su fazlalığı erken doğuma sebep olabilirmiş ama onu da düşünmek istemiyorum. (Sonuçları ekliyorum ve normal diye düşünmek istiyorum 2.saat düşmemiş gibi ama referans değerinde belki doktor sadece dikkatli ol diyebilir)

Aynı benim kafa senin kafanda uyumsuz olsun napim iki tarafında gönlü olsun çocuk büyüyünce ister ikisini kullansın ister birini o seçsin banada diyorlar ay iki isim koyma ay uyumsuz diye. Ben doğuruyorum uydururum o iki ismi diyorum

Allah Allah çocuğun bı sorunu falan mı var ki canım yoksa neden bagirsin ki hani simdikilerin bazıları yaramazda böyle değiller
En iyisini yapmışsınız ya sessizlik en güzeli
Aman bu ev sahipleri varya hiç düşünmüyorlar kiracıyı daha doğrusu insanları halden anlaz bir millete dönüştük
Bizimkide o civara getirirse şaşmam geçen sene 2000 den 6000 çıkardı bu sene bakalım ne diyecek

Ev sahibimiz aynı kişi olabilir mi bizi de geçen sene 2000 den 6000 e çıkardı şimdi 15 dedi direk elim hamile falan demiş ama biz zaten değiştirmiye karar vermiştik çocuğun bir sorunu yok ama evde babası aşırı yüksek sesle konuşuyor çocuk biraz babasını örnek alıyor ikisinin sesi baya apartmana yetiyor

Kızlar vajinaya aniden bir şey batıyor hissi normal mi? Bir kaç saniyelik. Bir de bebeği göbek deliği hizanızda mı hissediyorsunuz daha altta mı? Benim benim altta da o yüzden merak ettim

Kızlar vajinaya aniden bir şey batıyor hissi normal mi? Bir kaç saniyelik. Bir de bebeği göbek deliği hizanızda mı hissediyorsunuz daha altta mı? Benim benim altta da o yüzden merak ettim
Ani atmalar bıçak sağlanması gibi ağrılar normal canım. Kaçıncı haftandasın bilmiyorum ama 20 22 civarı göbek deliği hizasına çıkıyor ama hareketlerini altta sağda solda göbek deliği hizasında hissedebilirsin. Ben resmen böbreklerimin hizasında hissediyorum bazen. 31. Haftamdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…