Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kizlar sinüzitim nüksetti nefes alamiyorum burnum hep tikali genzime akinti yapiyor bi ilaçta kullanamiyorum bebeğe zarari var midir
Selam yavrum bende de var malesef
Yatak odam da buhar makinesi var birde okyanus suyu spreyi kullanıyorum aZda olsa fayda ediyor gecmiş olsun

Kızlar merhaba 26. haftadayım şuan hamlanmış gibi bacaklarım ağrıyor sizde de bu durumu yaşayan varmı?
Benimde öyle canm 29 a girdim
Ama benim hareketsizlikten bence

Kızlar iyi akşamlar
Dün akşam 11 de yattım ama bir daralma bir nefes darlığı geldi bana sanki ölecekmiş hissi
Afakanlar basar derler ya o denli derin derin nefes alıyorum yok kalkıyorum yok hava alıyorum yok pencere açıyorum yok okuyorum üflüyorum kendime yok nasıl olduysa 3 e doğru dalmışım uykuya
Ankara da ikamet ediyorum dün yağmur yağdı hava da serindi anlamadım valla
Biran önce geçse şu 70-80 gün 😔
Oyy bebeim 🥺🥺 bazen bana da öyle oluyor bebiş büyüdüğüm için mi havalardan mı bilmiyorum ama..

Kızım için dağıtacağım magnetleri şimdiden yaptırdım ben, hevesimden hiç bekletmedim 😂 ailelerimiz ve yakın dostlarımız için yaptırdık sadece 🫶🏼 sağlıkla doğsun bütün bebişlerimiz
Ayy çok güzel ☺ ben hala ne yaptıracağım karar veremedim

Amin amin canm
Benim de bebeğin karın çevresi 1 hafta geride çıktı😕 kilosu fln normal ama hiç böyle bişey duymamştm
Yaa cihazlarla alakalı bir şey bu durum bebek milim oynasa yerinden gün geriye atıyor yada ileriye benim de detaylıya kadar hep 3-5 gün geri de çıktı detaylı da hoca yok yaa kim korkuttu sizi dedi hiç canını sıkma bana hatta doktor muz süt ceviz karışımı yap öğlen ara öğün olarak tüket demişti gelişimde çok yardımcı oluyormuş deneyebilirsin canım

Yaa cihazlarla alakalı bir şey bu durum bebek milim oynasa yerinden gün geriye atıyor yada ileriye benim de detaylıya kadar hep 3-5 gün geri de çıktı detaylı da hoca yok yaa kim korkuttu sizi dedi hiç canını sıkma bana hatta doktor muz süt ceviz karışımı yap öğlen ara öğün olarak tüket demişti gelişimde çok yardımcı oluyormuş deneyebilirsin canım
Vlla ne bileyim canm bana doktor coraspirin başlattı bakalm 2 hafta snra cağırdı yine
Tamam o karışımı da yapaym teşekkürler 😍
Simdi senin normal herşey dimi

Kızım için dağıtacağım magnetleri şimdiden yaptırdım ben, hevesimden hiç bekletmedim 😂 ailelerimiz ve yakın dostlarımız için yaptırdık sadece 🫶🏼 sağlıkla doğsun bütün bebişlerimiz
yaa ne güzel olmuş güneş gibi parlasın ışıl ışıll benimde kız annem güneş ismini buldu ama daha karar vermedik ben gökçe düşünüyorum ama güneşte güzel beğeniyorum hayırlısı ile gelsin bebişimm

Vlla ne bileyim canm bana doktor coraspirin başlattı bakalm 2 hafta snra cağırdı yine
Tamam o karışımı da yapaym teşekkürler 😍
Simdi senin normal herşey dimi
Benim herşey normal canım sadece bebeğim ters akşam eve gidiyorum işten yemek bulaşık derken 9 oluyor bi yatıyorum tamam yattığımı gördü mü meshanemin üstünde horon tepiyor 😀😀😀9 da sonra tuvalet mesaimiz başlıyor akşam eşim yastığını da al git tuvalete diye kafa buluyordu benimle gece 4 kere kalktım ağlayacaktım nerdeyse🤣🤣🤣

28. Haftayla beraber gece özellikle burun tıkanıklığı nefes darlığı sırt ve bel ağrıları güncellendi 😥
Bel ve sırt ağrısı bir de çalışıyorum ben mahvediyor beni sırtım nasıl geçecek bilmiyorum bir de buna geceleri tuvalet mesaisi eklendi yataktan kalkmak zulüm gibi

yaa ne güzel olmuş güneş gibi parlasın ışıl ışıll benimde kız annem güneş ismini buldu ama daha karar vermedik ben gökçe düşünüyorum ama güneşte güzel beğeniyorum hayırlısı ile gelsin bebişimm
Ay eşim de Gökçe Güneş olsun dedi haha bende 2 isim zor olur diye sadece güneş olmasını istedim. Hamile olduğumu ilk öğrendiğimde kız olursa güneş olsun istedim, evimize ışık olsun bizi neşesi ile ısıtsın diye. Sağlıkla gelsinler inşallah bebiişler 🙏🏽

Selam yavrum bende de var malesef
Yatak odam da buhar makinesi var birde okyanus suyu spreyi kullanıyorum aZda olsa fayda ediyor gecmiş olsun

Benimde öyle canm 29 a girdim
Ama benim hareketsizlikten bence

Oyy bebeim 🥺🥺 bazen bana da öyle oluyor bebiş büyüdüğüm için mi havalardan mı bilmiyorum ama..

Ayy çok güzel ☺ ben hala ne yaptıracağım karar veremedim
Canım ben yakınlarımız için dağıtacağım sadece o yüzden magnet yaptırdım, modeli görünce hoşuma gitti, kapak açacağı gibi olan modelleri pek beğenmiyorum. Sadece yakınlarımız alacağı için dolaplarına taksınlar işte 😅

Benim herşey normal canım sadece bebeğim ters akşam eve gidiyorum işten yemek bulaşık derken 9 oluyor bi yatıyorum tamam yattığımı gördü mü meshanemin üstünde horon tepiyor 😀😀😀9 da sonra tuvalet mesaimiz başlıyor akşam eşim yastığını da al git tuvalete diye kafa buluyordu benimle gece 4 kere kalktım ağlayacaktım nerdeyse🤣🤣🤣
Maşallah canm sonuna kadr öyle gitsin inşallah
Ben 1,2 kere kalkıyorum en fazla yaa maşallah senin pek cokmuş😅

Canım ben yakınlarımız için dağıtacağım sadece o yüzden magnet yaptırdım, modeli görünce hoşuma gitti, kapak açacağı gibi olan modelleri pek beğenmiyorum. Sadece yakınlarımız alacağı için dolaplarına taksınlar işte 😅
Aynen mantıklı canm zaten genelde sadece yakınlar isimli kullanır
Bende birkaç çeşit mum beğendim ayıcıklı falan
Yada cam şişe çok şık kolonyalar var ama pahalı ya tanesi 60,70 tl😃

Ay eşim de Gökçe Güneş olsun dedi haha bende 2 isim zor olur diye sadece güneş olmasını istedim. Hamile olduğumu ilk öğrendiğimde kız olursa güneş olsun istedim, evimize ışık olsun bizi neşesi ile ısıtsın diye. Sağlıkla gelsinler inşallah bebiişler 🙏🏽
yaaa aynı isimleri bulmuşuzz:KK200: teki daha güzel bence

Ayy hanımlar galiba oğlum sonunda dönmeye başladı göğsüme yakın yerde karnımda ayaklarını hissettim sanırım 😳🥺 biz ufaktan hazırlıklara başladık beşik aldık kurduk dolap aldık abisiyle ikisine dün de ilk 6 ay için ufak tefek giysilerini aldım gelsinler hepsini yıkayıp kaldırıcam dolabına çok heyecanlıyım ama çok da korkuyorum ilk doğumumda sorunlar yaşamıştım zaman yaklaştıkça atlatırım inşallah en büyük korkum abisi gibi erken doğması

Ayy hanımlar galiba oğlum sonunda dönmeye başladı göğsüme yakın yerde karnımda ayaklarını hissettim sanırım 😳🥺 biz ufaktan hazırlıklara başladık beşik aldık kurduk dolap aldık abisiyle ikisine dün de ilk 6 ay için ufak tefek giysilerini aldım gelsinler hepsini yıkayıp kaldırıcam dolabına çok heyecanlıyım ama çok da korkuyorum ilk doğumumda sorunlar yaşamıştım zaman yaklaştıkça atlatırım inşallah en büyük korkum abisi gibi erken doğması
Selam yavrum korkma ..inşallah zamanında sağlıkla gelsinler
Ama iyi yapmışsnz hazırlıklara başlamak lazm artk

Kızlar merhaba dahiliyeye gittim bugün alt değerim 63 ast değerim 37 çıktı doktor kadın doğuma git karaciğer enzimlerin yükselmiş dedi çok korkuyorum aynı durumu yaşayan var mı yoksa gebelikte bu değerler normal mi lütfen bilen cevap versin 🥺
Yüksek ama çok yüksek değil benim de yüksekti azıcık karaciğer yağlanmam var ama en son değerlerim düşmüştü dikkat et yediklerine düşüyor

X