Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Aynı durumu bende yaşıyorum doktorum değiştirmedi ilacımı ama ben kuru kayısı ve seftasli yiyerek işi biraz çözdüm kabızlığa iyi geliyor bı deneyin derim

Bide doğumdan sonrada çok lazım oluyormuş canım bir arkadaşım söyledi annem falanda dedi şeftali suyu, kayısı suyu falan yap konserve şeklinde dolaba at dediler doğumdan sonra normal sezeryan fark etmez kabızlık yaşıyorsun bunu onlersin dediler bende yaptım gerçi kayısı bulamadım ben ya
Kayısı yaptım attım ben 5 şişe falan şimdi şeftali yapcam süt gelmesine de çok yarıyormuş

Geçmiş olsun canım ama zararı olsa doktor vermezdi. Aksine mantarın daha çok zararı var bebişe bildiğim kadarıyla. Bendende kür alınmıştı umarım güzel gelir sonuç. Bu süreçte bol bol su iç normalde içtiğinden daha çok. Geçer en koşa sürede inşallah
Vajina kültürü mu vermiştiniz benden de aldı çok korktum rahme kadar çubuk gidecek diye

Kızlar merhaba bugün genital bölgemde kaşıntı vardı doktora gittim hastaneye mantar var dedi gyno FEM vajinal kapsül, etoile feminine freshening spray, vasinol yazdı bunları kullanmam sizce Allah korusun bebeğime zarar verir mi aranızda kullanan oldu mu bir de vajinal kültür aldı o bile korkuttu beni sonucu bir kaç güne çıkacak
Canım ben bekar hayatımdan beri uyguladığım bir yöntem var sabah akşam iç çamaşırı değiştiririm pamuklu kullanırım yıkama da iç çamaşırlarını tek yıkarım yumuşatıcı kullanmam ve ütülerim

Evet vajina. Yok kız sende Rahme kadar gider mi Alllah seni korkulacak şey değil . Benim canım hiç acımadı öyle çok uzun birşey de değildi saniye sürdü
Çok teşekkür ederim 🤗 3 gündür aşırı halsizlik yorgunluk ve vücudumda sızlama var acaba kanımda enfeksiyon mu var diye korkuyorum şimdi de sende de oluyor mu

Çok teşekkür ederim 🤗 3 gündür aşırı halsizlik yorgunluk ve vücudumda sızlama var acaba kanımda enfeksiyon mu var diye korkuyorum şimdi de sende de oluyor mu
Bende mantar çıkmadı ama . Sende mantar Varmış ya ondan kaynaklıdır . Enfeksiyon ister istemez halsizlik yapıyor. Bu arada susuzlukta yapıyor halsizlik. Çok ciddiym benim kanamam oldu onun nedeni bile susuz kalmammış. Şuan su çok önemli zaten sende mantar çıkmış ya gerçekten çok su iç

Bende mantar çıkmadı ama . Sende mantar Varmış ya ondan kaynaklıdır . Enfeksiyon ister istemez halsizlik yapıyor. Bu arada susuzlukta yapıyor halsizlik. Çok ciddiym benim kanamam oldu onun nedeni bile susuz kalmammış. Şuan su çok önemli zaten sende mantar çıkmış ya gerçekten çok su iç
Kültür sonucum daha çıkmadı ama doktor muayene sırasında mantar dedi bol su içiyorum

Hanımlar demirbaş ihtiyaçlar bitti gibi ama benim bebişin kıyafetleri baya az ya,nerelerden hangi aylardan kaçar tane mim yeterli ve ne aldınız ? Ağırlaşmamışken onları da alayım istiyorum.
Canım ben bir hastane çıkışı ve 3 tane falan alt üst takım eldiven şapkalı oluyor ya beş parçalı ondan, ve üçlü zıbın aldım trendyoldan.tabi pamuklu olmasına dikkat ettim zaten kış bebeği evde oluruz genelde ve çabuk büyür diye bu kadar aldım
3-6 aylık da 2 takım alt üst aldım ve üçlü bady o kadar 😊bide abimizden de kalma bir kaç bişey olacağı için 0-3 aylık o yüzden doldurmadım ikincimde erkek😍
İlk oğlumda çok özenmiştim doldurdum ama giymeden büyüdükleri de oldu ve dağıttım çoğunu o zaman şimdi 10 yaşında
İkincide fazla bişey almıcam dedim

Kızlar merhaba bugün genital bölgemde kaşıntı vardı doktora gittim hastaneye mantar var dedi gyno FEM vajinal kapsül, etoile feminine freshening spray, vasinol yazdı bunları kullanmam sizce Allah korusun bebeğime zarar verir mi aranızda kullanan oldu mu bir de vajinal kültür aldı o bile korkuttu beni sonucu bir kaç güne çıkacak
Canım günlük iç çamasırını değiştir ve sana tavsiyem pamuklu olsun özellikle ütüle derim çok geçmiş olsun

Kızlar doğuma iki hafta kala eczaneden garmastan Pomat alıp göğüs ucuna az az sürmeye başlıcam önden, bilgi vereyim dedim size de aklıma geldi

X