Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 61 42,1%
  • erkek

OY: 77 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    145
Benim sezaryen değil canım, normal doğum istediğimi devamlı söylüyorum tüp bebek doktorum sezaryen dediği için devam etmedim hatta. Şu anki doktorum tüp bebek olduğu için sezaryen olacak diye bir şey yok, 37.haftada çatı muayenesiyle karar veririz uygunsan yaparız dedi. Muayeneden sonra uygun değilsin derse de başka doktora sorup onaylayacağım, gerekli değilse tercih etmek istemiyorum sezaryeni. Gönlünden ne geçiyorsa nasıl hayal ediyorsan öyle olsun doğumun ❤️
Anladım kuzumm tüp bebek diye sezeryan demesi gerçekten saçma olmuş aslında gerçekten en hayırlısı nasıl olacaksa öyle gelsinler 🥰🥰🥰

Hah işte bende bu beşikten istiyorum ikeadan mı aldın fiyatı ne ve kademeli mi🤭 sağlıkla yatsın bebiş içinde😍
Bu ürün, kademeli ama anne yanı olmuyor zaten ben ortopedik yatak aldığım için anne yanı gibi oldu. Sonradan bebek içinden çıkabilecek şekle de getiriliyor, çok tatlı durdu odada

4 taneye kadar içebilirsin dedi bana doktor yavrum, çok geçmiş olsun bence sarımsağı dene bi. Doktora da giderdim ben olsam serumla falan toparlarsın hemen
Beyim gelince denicemm tansiyonumu düşürmesindi şimdi. Parol içtim uyudum biraz terlemişim düşmüş biraz da ateşim az daha iyi hissediyorum. Felaket tatlı isteyerek uyanmam dışında sorun yok jdnf

Bence önlem en iyisi. Benim evde var ama doktor kullan demediği için napsam bilemiyorum önlem için kullanmak istiyorum aslında. Doktora mesaj atsam diyorum ama ya bilinçli hateket ettiyse beni terslerse diyorum. Doktoru değiştirmek zorunda kalırım o zaman . Vajinal mi kullanıyorsun fitili?
Ben her ziyaretimde ne zaman birakicaz diyorum, kasilmalar icin de iyi, bir zarari yok sen devam et diyor. Vajinal fitil seklinde sabah - aksam kullaniyorum.
Ama haklisin simdi doktora sorsan ters tepki verebilir, bence doktoruna guvenip bir sonraki muayenede tekrar bir sor, belki endol fitil de ayni gorevi goruyordur veya muayene tarihini kisa tutmus yakin takip yapiyordur. Ne zaman sonraki muayene?
AdChoices

Beyim gelince denicemm tansiyonumu düşürmesindi şimdi. Parol içtim uyudum biraz terlemişim düşmüş biraz da ateşim az daha iyi hissediyorum. Felaket tatlı isteyerek uyanmam dışında sorun yok jdnf
Sarımsak nasıl tansiyon düşürecek kız ajfkdkdk öyle bir etkisi mi var. İyi işte nazlan biraz alsın kocişin 🤓

Kizlar ya sacma olacak belki ama bir sey soracagim size😅okullar aciliyor malum,bende ögretmenim.bir aksilik olmazsa mecburen calismaya baslayacagim....ama alt kiyafetlerim olmuyor haliyle.cok uzun calismayacagim icin cok fazla hamile kiyafeti almak istemiyorum.yani dogumdan sonra da giyebilecegim tarzda etek elbise pantolon falan istiyorum.var mi önerebileceginiz bir seyler?

Merhaba rahim ağzı için 1.6 çok kısa kesinlikle dinlenmeli ve önlem alınmalı benim ilk oğlumda 24. Haftada 1.1 di pesser takıldı ve wc hariç hiç kalkmadım bu hamileliğimde de 3.7 olmasına rağmen önlem amaçlı serklaj oldum geç kalmadan başka doktora görünmesini tavsiye ederim rahim ağzı anlık açılabilir belki hala serklaj olabilir

Orangegreysky Orangegreysky bak dün sormuştun gözünde canlanması için denk gelince atayım dedim. Bu bebek biraz büyük gerçi gerek yok ama kimisi yapıyor demek ki daha büyükken de.

Kizlar ya sacma olacak belki ama bir sey soracagim size😅okullar aciliyor malum,bende ögretmenim.bir aksilik olmazsa mecburen calismaya baslayacagim....ama alt kiyafetlerim olmuyor haliyle.cok uzun calismayacagim icin cok fazla hamile kiyafeti almak istemiyorum.yani dogumdan sonra da giyebilecegim tarzda etek elbise pantolon falan istiyorum.var mi önerebileceginiz bir seyler?
Ben bugün LCW’den hamile pantolonu aldım canım bi tane kumaş. İş yerinde biz de resmi giyinmek durumunda oluyoruz çoğu zaman. Bu doğum sonrası giyilmez ama çalıştığın süre boyunca giysen hakkını vermiş olursun zaten 😂 Fiyatı da gayet uygun. Kalem etek falan da vardı bakarsın istersen. İkisi seni çalıştığın sürece götürür. Bir iki tane de tayt alabilirsin evde dışarıda giyebilmek için. Düz paça İspanyol paça hamile taytları. Doğum sonrası da giyilir hem lohusa dönemde.
Yani şimdi ister istemez bir iki beden en azından büyük kıyafetler alman gerekecek doğumdan sonra çabuk kilo verirsen onlar büyük büyük elinde kalabilir.

Ben bugün LCW’den hamile pantolonu aldım canım bi tane kumaş. İş yerinde biz de resmi giyinmek durumunda oluyoruz çoğu zaman. Bu doğum sonrası giyilmez ama çalıştığın süre boyunca giysen hakkını vermiş olursun zaten 😂 Fiyatı da gayet uygun. Kalem etek falan da vardı bakarsın istersen. İkisi seni çalıştığın sürece götürür. Bir iki tane de tayt alabilirsin evde dışarıda giyebilmek için. Düz paça İspanyol paça hamile taytları. Doğum sonrası da giyilir hem lohusa dönemde.
Yani şimdi ister istemez bir iki beden en azından büyük kıyafetler alman gerekecek doğumdan sonra çabuk kilo verirsen onlar büyük büyük elinde kalabilir.

Pantolon sepette 350 TL’ye düşüyor hatta. İnşallah iyi bir şeydir gelince de atarım

Pantolon sepette 350 TL’ye düşüyor hatta. İnşallah iyi bir şeydir

Bu tayttan bende aldım. İnce birazcık iç gösteriyor gibi ama giyilir bence. Evde çok rahat özellikle🙂 güzel günlerde kullan🫶🏻

Leydiyz kbb'ye randevu aldım ama kalkmaya mecalim yok, 3'te randevu. Bi parol içip uyusam mı sizce? İlaç içmek hiç istemiyorum ama çay çorbayla da geçecek gibi değil 37.5'a çıkmış yine ateşim düşününce çok yüksek değil ama ya yükselirse
canım tek yapman gereken ateşin yükselmesine izin vermemek. kesin al parol

X