Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ayyy balım inşallah düzelir yaaa
Bende korkuyorum çikacak diye cumartesi yaptıracağm bnde

Benm 2 tane normal var aldm canm ,birde isimli yaptıracağım hastane cıkış seti

Normalde beslenme düzenin nasıl canım? Uzun süreli açlıklar gebelik şekerini tetikliyor. Yine aşırı karbonhidrat ve şeker tüketimi ve az su tüketimi de sebep oluyor. Diyetle kesin düzeliyor zaten. Rabbim şifa versin

Peki yavrum ailede sekeri olan varmıydı sende
Birde ne kadar kilo aldn
Canm bizde şekeri olan kimse yok anneöinn1 halasında tek var Ama bende pıhtılaşma şeker kansızlık troid bu iki hamilelik de hepsi var
İlk gebelikte toplam 6-8 aralığında kilo aldım son gün 8 gösterdi o da 41. Haftada oldu doğum ödemdi yani
Bu gebeliğimde 24 haftalık şuana kadar 8 kiloya yakın aldım

Son düzenleme:
Yani çok tatlı sevmem ama hamurişi karbonhidrat bu hamilelik de bayatlıyorum ekstra acı ve ekşi tutkunuyum şu gergin 3-5 litre içiyorum

Benim de ilkinde de vardı diyet ve insülin devam etmiştik. Bunda yükleme yapmayalım dedi dr nasıl olsa çıkacak biliyoruz bu hafta dahiliye insülin ve diyet başlayacağım ben de… üzüldüm kolay değil elbette ama sayılı gün Allah’a şükür biter gider inşallah

İnsülin kullanmadım ben hiç ilk gebelikte sen iğne olarak mı kullanıyorsun ben diyetle tek çözmüştüm makinam var her gün yemekten önce sonra günde 5 kere ölçüm yapıyorduk

Hay Allâh be canm üzüldüm valla ırsı de değilmiş
İnşallah geçer gider kolayca canm
Bakalm bizde ne cıkacak

umarım düzelir canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…