Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben de hiç kilo alamadım 75 le hamile kaldım 73 e düştüm sonra tekrar şuan 75 im kilo alamıyorum ama bebeğimde gelişme geriliği var doktor benim kiloma yormadı ama Bi sorunda yok detaylıda her şey yolunda benden bebeği besleyen damarlar vs çok iyi çalıştığı halde bebek 8 gün geride çıktı detaylı da malesef 😢
15 güne kadar normal karşılıyorlar canım benim . Birde ger seferinde daha da geri gitmiyorsa sorun yok geç döllenmeye yoruyorlar genelde o aradaki farkı . Hiç takılma zaten sende minyon bir kadınmışsın. Çok iri bşr bebekte beklememek lazım. Mesela burda bir arkadaş anne baba teyze hala amca hepsi 1.80 ve üzeri . Çocukta uzunmuş haliyle ona da şeker olabilir demişler . Yani anne baba faktörü de etkiliyor böyle durumlarda hiç takılma canım benim

15 güne kadar normal karşılıyorlar canım benim . Birde ger seferinde daha da geri gitmiyorsa sorun yok geç döllenmeye yoruyorlar genelde o aradaki farkı . Hiç takılma zaten sende minyon bir kadınmışsın. Çok iri bşr bebekte beklememek lazım. Mesela burda bir arkadaş anne baba teyze hala amca hepsi 1.80 ve üzeri . Çocukta uzunmuş haliyle ona da şeker olabilir demişler . Yani anne baba faktörü de etkiliyor böyle durumlarda hiç takılma canım benim
Başta takıldım canım ama fark açılmazsa sorun olmayınca rahatladım biraz ama tabi benim biraz erken başlamış gerilik genelde 30 dan sonra oluyormuş galiba

Evet ben de çok araştırma yaptım normal diyor fark açılmazsa gerçi benim boyum da 158 159 fln ben de minyonum birde tüp bebek bebeğim transfer tarihiyle adet tarihi arasında 20 gün fark var doktor belki ondan kaynaklı olabilir dedi son adete göre hesaplama yapıldığı için ama tabi baya korkuyorum beslenmeye özen göstermeye başladım
Muz ceviz avakado falan yiyin bol bol doğal yağlardan doğal şeylerle beslenmeye çalışın

Kızlar kadın doğum ve çocuk doktorum gümüş kapak kullanmayı önermediğini söyledi. Göğüs ucunu nemli tuttuğunu ve göğüs ucunun kuru kalması gerektiğini söyledi. Sadece krem kullanılmasını önerdi. Şaşırdım açıkçası, alacaktım vazgeçtim ama doğum sonrası duruma göre dinlemez alırım belki. Bilgi için paylaşmak istedim

merhaba kızlar cok cok su içiyorum sıcaklardan. ama idrar rengim koyu hep ve az cıkıyorum içtigim suya göre. aynı durumu yasayan var mı neden acaba
Aynı sorun bende de var bugün sormayı da unuttum doktora ya bende 4 litre her gün içmeye çalışıyorum

Aynı sorun bende de var bugün sormayı da unuttum doktora ya bende 4 litre her gün içmeye çalışıyorum
neden acaba? bobrek problemleri en cok korktugum şeylerden biridir. idrar tahlili de vermiştim bi şey cıkmadı gebelikte normal mı acaba bu durum? normalde bu kadar su içiyorken acık renkli olması lazım

neden acaba? bobrek problemleri en cok korktugum şeylerden biridir. idrar tahlili de vermiştim bi şey cıkmadı gebelikte normal mı acaba bu durum? normalde bu kadar su içiyorken acık renkli olması lazım
Ben çok sıcak bir sehirdeyşm çok terlediğim de oluyor o yüzden normal buluyorum zaten doktorum da 4-5 litre içmemi söylüyordu

Kızlar merhabalar bebek arabası, beşik vs aldınız mı? Benim 3. oğlum olacak Allah nasip ederse ama her şeyi dagittigim için mecbur yeniden alacağım🙈 Var mi çok tavsiye edilen bebek arabası ya da besik. Bebek Arabası hafif ve çok kullanışlı olsun istiyorum. Otomatik sallanan beşikte de tavsiye varsa sevinirim

Sabah detaylı ultrason randevum var, inşallah iyi haberler alırım güzel kızımın güzel yüzünü görürüm. Her şeyin başı sağlık. Allah hepimize sağlıkla kucağımızs almayı nasip etsin. İsteyen herkese de bu duyguyu nasip etsin, insan hamileliği yaşarken ona olan özlemi daha iyi anlıyor.

Sabah detaylı ultrason randevum var, inşallah iyi haberler alırım güzel kızımın güzel yüzünü görürüm. Her şeyin başı sağlık. Allah hepimize sağlıkla kucağımızs almayı nasip etsin. İsteyen herkese de bu duyguyu nasip etsin, insan hamileliği yaşarken ona olan özlemi daha iyi anlıyor.
Nurummm🥰🥰 hadi hayırlı haberler alalım canm benim
Ayy inşallah yüzünü gösterir yaa ben 2 kere gittim göremedim

X