Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben bunlari aldım kızlar Philips aventin hem normal biberon hem kolik olanı

Eklentiler

• IMG20240716182549.jpg
    IMG20240716182549.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG20240716182507.jpg
    IMG20240716182507.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG20240716182458.jpg
    IMG20240716182458.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 83
Hastane çıkışına nerden bakıyorsun canm ?
Ben bunu istiyorum canım eşime hep kaplumbagam derim rehberde bile öyle kayıtlı latife olsun diye bunu istiyorum ogluslarima

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-16-15-50-31-16_def44f85f6d85fbb18c611804ca39e4a.jpg
    Screenshot_2024-07-16-15-50-31-16_def44f85f6d85fbb18c611804ca39e4a.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 103
Bence bu tarz dinamikleri anne ve bebek belirler diye düşünüyorum her kural herkeste işe yaramayabilir çünkü. O yüzden gerekirse bende kullanırım
Neyse bunu duymak rahatlattı gereksiz bir alışveriş değilmiş 😅
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum her anne ve bebek farklı valla🥹
Yani inşallay canım bizim için nasıl olur bilemiyorum 😬😅

Gram kg almadan (yani kendi kilondan vermiş oluyorsun ama bebekte fark etmiyor) sağlıklı normal kiloda doğuranlar var, kilo alman gerekmiyor ki,
Yani vermiş olmama takıldı sanırım ama normal bir sürec yaşamamıştım. İnşallah şimdiden sonra toparlıcam 🥹

Amin hepimizin ki sağlıkla geldin inşallah 🙏 sen kiloyu kafaya takma zaten alacaksın mecbur . Bu zamanda vermen de normal bebişine sarıl o en büyük destekçin ☺️
İnşallah canım benim güzel günler görelim hep birlikte ☺️🤲🏻

Evet canım benim yan komşum evde olmasına rağmen sağım makinesini çok kullandı düzenli sağımda sütüde çok güzel artırıyor. Birde mama yerine bebek kabul ederse anne sütü sağıp vermek bencede daha iyi fikir
Evet sağmak çok artırıyor bir de yengemin göğüs ucu yoktu bebek ememiyordu sağma makinesi bir güzel sağıyordu iyi olmuştu baya

Aa ben bilmiyordum ne zamana kadarmış ki indirim internette göremedim
Hala devam ediyor canım bende bunları aldım oğluşuma şu beyaz zıbınlar çok iyi düşünen varsa yumuşacık tam pamuklu

Eklentiler

• IMG_2175.png
    IMG_2175.png
    244,8 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_2174.png
    IMG_2174.png
    238,4 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_2173.png
    IMG_2173.png
    355,6 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_2172.png
    IMG_2172.png
    323,8 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_2171.png
    IMG_2171.png
    370,1 KB · Görüntüleme: 61
Bugün tetenoz oldum kızlar ilk dozu.
Ben babamın vefatından dolayı iki kilo vermiştim. Ebe kilo vermemin iyi bişey olmadığını söyledi. Kilo vermen demek bebekte gelişim geriliği olması demek dedi. Şimdide bunu taktım kafaya ya. Allah korusun napcam bilmiyorum yiyememiştim o dönemde fazla evet ama yememi düzelttim artık kendimide bebeğim için toparlamak zorunda hissettim toparlamaya çalışıyorum. İnşallah kilo sorunuda düzelir 😒😒
Ben de hiç kilo alamadım 75 le hamile kaldım 73 e düştüm sonra tekrar şuan 75 im kilo alamıyorum ama bebeğimde gelişme geriliği var doktor benim kiloma yormadı ama Bi sorunda yok detaylıda her şey yolunda benden bebeği besleyen damarlar vs çok iyi çalıştığı halde bebek 8 gün geride çıktı detaylı da malesef 😢

Ben de hiç kilo alamadım 75 le hamile kaldım 73 e düştüm sonra tekrar şuan 75 im kilo alamıyorum ama bebeğimde gelişme geriliği var doktor benim kiloma yormadı ama Bi sorunda yok detaylıda her şey yolunda benden bebeği besleyen damarlar vs çok iyi çalıştığı halde bebek 8 gün geride çıktı detaylı da malesef 😢
Ama belkide minyon bir bebiştir 🥹
Eğer 8 günlük ara açılmazsa bir sorun olmayacaktır. Birkaç doktordan böyle dinledim ben birde 2 hafta kadar farklar sorun yaratmıyormuş galiba

merhaba kızlar cok cok su içiyorum sıcaklardan. ama idrar rengim koyu hep ve az cıkıyorum içtigim suya göre. aynı durumu yasayan var mı neden acaba

Ama belkide minyon bir bebiştir 🥹
Eğer 8 günlük ara açılmazsa bir sorun olmayacaktır. Birkaç doktordan böyle dinledim ben birde 2 hafta kadar farklar sorun yaratmıyormuş galiba
Evet ben de çok araştırma yaptım normal diyor fark açılmazsa gerçi benim boyum da 158 159 fln ben de minyonum birde tüp bebek bebeğim transfer tarihiyle adet tarihi arasında 20 gün fark var doktor belki ondan kaynaklı olabilir dedi son adete göre hesaplama yapıldığı için ama tabi baya korkuyorum beslenmeye özen göstermeye başladım

Merhaba canım, ben ekim anneleri grubundayım ama beklenen doğum 31 ekim olduğu için sizi de takip ediyorum. Bu söylediklerin bende de çıktı. İkinci bir doktora daha göründüm. O kalp parlaklığının çok sık görüldüğünü zamanla geçtiğini söyledi. Hatta kalpte delik olması da çok sık görülen bir durummuş. Canını sıkma istersen bir başka doktora daha görün diyeceğim ama fetal vermişsin zaten. 2li 3lü test yaptırdın mı? Onlar nasıldı? Sonucunu ben de merak ediyorum. Umarım korktuğun gibi olmaz. Kalbini ferah tut. Sonucuna beni de etiketle olur mu?
Sonucumuz temiz çıktı çok şükür 🥰

X