Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    118
Çok ağrın olursa buz koy çiçeğim ben öyle yapmıştım ikinci dozu pazartesi olucamm

Anladım canm alını tam adı ne bende doktoruma sorayım bana tetenoz vur dedi ama yapmadım daha bende olmazsa bu aşıyı yapayım biraz araştırıp fiyatı ne peki

Ben de zaten aldıgımdan beri 2 kere kullandım cok da iyi bir sey olmadıgını tahmin ediyorum da ne olur ne olmaz cok korkarsam bakarım diye aldım ama ilk zamanlar alsaydım her gün acıp dinlerdim kesin o zaman daha psikopattım

Doktor bebeğe bişey olacağından değil ama anne psikolojisi açısından demişti bana da canım bende baya pimpirikliydim baktım zamanla geçiyor yada ben o duyguyu bastırdım ama insan merak ediyor

Çok ağrın olursa buz koy çiçeğim ben öyle yapmıştım ikinci dozu pazartesi olucamm
Koydum canım benim sadece üzerine yattığım için şişmiş az ama şükür şimdi daha iyi . Ya kişiden kişiye değişiyor galiba bu etkisi. Bana iki doz arasına tam bir ay koydu şeker yüklemeni de o zaman yaparız dedi sağlık Ocağı

Molfix de arkadaş sızdırıyor dedi emin olamadım

Şeker yüklemesini sağlık ocağı da mı yapıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…