Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
Kızlar benim sorunum da yüzüm ilk defa sivilcelendi bu kadar hamilelik Başından beri ergenken böyle sivilcem olmadı bu durumu taşıyan var mı

Bu ayriyeten dimi saçlarıda mı besliyor. Vücuduma takılmaktan saçlarım ne halde hiç bakmamışım 😅
benim göbek bir anda büyüdü kılcal damar çatlağı olmuştu. ondan bunu da aldım baya nemlendiriyor bu. kurabiye gibi avucunda ovalayınca yağ oluyor . çatlağı geçirdi . baktım sonra saça da sürülüyor . sürdüm kepek vardı o bitti :KK70: budy butter , bio oille bunu dönüşümlü sürüyorum :KK70: birde at kılı fırçasını dolaştırıyorum karnımda

Kızlar benim sorunum da yüzüm ilk defa sivilcelendi bu kadar hamilelik Başından beri ergenken böyle sivilcem olmadı bu durumu taşıyan var mı
Benim var canım yüzümde özellikle çenede biri bitiyor yenisi çıkıyor sırtımda minik minik var belki onlar sicaktandir diyorum ama çenemde sürekli çıkıyor
Birde benim göz altımda sarımtırak leke oluşmaya başladı 😏

benim göbek bir anda büyüdü kılcal damar çatlağı olmuştu. ondan bunu da aldım baya nemlendiriyor bu. kurabiye gibi avucunda ovalayınca yağ oluyor . çatlağı geçirdi . baktım sonra saça da sürülüyor . sürdüm kepek vardı o bitti :KK70: budy butter , bio oille bunu dönüşümlü sürüyorum :KK70: birde at kılı fırçasını dolaştırıyorum karnımda
Evet at kılı fırçasıda çok mantıklı. İkisini birden almak daha iyi diyorsun yani 🥴

çiçeğim ben pazartesi gitcem. saat kaça randevu alırsan al 8,30 da gelmen lazım dedi :KK70: 8 temmuzda randevum haber veririmm
Hmm tamam yavrucum senden haber bekliyorum 😍😍

Canm sabah açlık şekerinde bakacakları için sabahtan başlıyor içeçek (gazoz gibi şerbet gibi bir şey aldırtıyorlar ya eczaneden bazen de hastane veriyor ) içiyorsun 3 kez kan veriyorduk diye hatırlıyorum 8 de başlayıp 11 de bitmişti diye hatırlıyorum ben ama net emin değilim
Hmm tamam yavrucum benim Doktor'un ilk randevu saati 09:10 ona aldım
Onunla görüştükten snra yönlendirme yapacak sanrm

Benim var canım yüzümde özellikle çenede biri bitiyor yenisi çıkıyor sırtımda minik minik var belki onlar sicaktandir diyorum ama çenemde sürekli çıkıyor
Birde benim göz altımda sarımtırak leke oluşmaya başladı 😏
Benim yanaklarımda çıktı ilk defa bmyle sivilcelendim başka yok evet doğum lekeleri olabiliyor ne kullanılır bilmiyorum ama benimde dudak etrafımda ilk gebelikte kararma olmuştu

2 si de ama hiç bir zaman yüzde yüz demiyorlar büyük ihtimalle kız ama bekle daha 19.hafta dayım anlamdım kızdır diye düşünüyorum
Bende de benzeee durum oldu doktor değiştim başka doktora git istersen 19 haftalık bebek cinsiyetini göremeyen tabi bu zamana kadar da kaçtır gidiyorsun yani Allah korusun bir sıkıntınoluşsa onu da anlamaz diyerek düşündüm değiştirdim

Bende de benzeee durum oldu doktor değiştim başka doktora git istersen 19 haftalık bebek cinsiyetini göremeyen tabi bu zamana kadar da kaçtır gidiyorsun yani Allah korusun bir sıkıntınoluşsa onu da anlamaz diyerek düşündüm değiştirdim
Senin sonuç ne canım acaba burda öğrenen herkese mi bekleyin büyük ihtimalle mi diyorlar yoksa kesin mi konuşuyorlar çok merak ettim

Maşallah maşallah hareketli olmasıda güzel tabi tatlm
Bebeim senin şimdiye kadar cinsiyeti kesin şu demeleri lazımdı
Yok valla hep bekle büyük ihtimalle kız diyip duruyorlar artık bugün dedi kucağına alıncaya kadar net olmaz ne alaka herkesin nasıl net o zaman ayrıntılı da net konuşur artık inşallah

Canım ben 16. Haftaya kadar aynı doktora koz erkek kız şeklinde değişti her seferinde hocam böyle demiştiniz deyince de yok şu falan dedi sonra 18. Haftada yeni doktora gittim o erkek dedi pipi resim falan verdi hocam biz kız biliyorduk emin misiniz dedik ne diyim ki başka size dedi sonra 20. Haftada devlete gittim kan değerlerime baktıracaktım suan gittiğim doktor izindeydi o da erkek dedi bilmiyorum artık perşembe günü detaylıya gitcem şehir hastanesine orada netleşir ben de daha bilmiyorum anlayacağın ama bizim doktorlar net konuşuyor
Senin sonuç ne canım acaba burda öğrenen herkese mi bekleyin büyük ihtimalle mi diyorlar yoksa kesin mi konuşuyorlar çok merak ettim

Gidiyorum aynıya da bana diyor erkek değil kız o zaman bakalım diyorlar yüzde 80 dedi biri ama hiç biri net demedim dedim herkese mi aynısını diyolar yoksa benim tavşanım kapatmış mı Biraz😅
Ahahah bilmiyorum ki canm sende benim gibi bi detaylıyı bekle bakim hayırlısı sağlıklı olsunlarda önemli olan o

X