Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Kız ağzın bal yesin 25'inde doğurmayı istiyorum ben de kocişkomun doğum günü çifte bayram olsun diye :KK36:
Hahahha nasıp cnm ya bende adamın doğumgününde dogurmayı istedim 20 Ağustos'ta benim oküzün adam şimdiden ne alacaksın dıyor sankı sen bana aldın damı ben sana alacam dedım alırsın alır dıyor nah alırım avucunu yala dedım 🤣🤣🤣

kendi doktorum dahil başka iki doktor da ağızdan al demişti ondan bir tereddüt ettim. fitil olarak zor olmuyor mu erimesi falan 🥲 ben bu hafta ishal salgınına yakalandım canım ondan sürekli kustum belki de iyi beslenemedim :KK43: inşallah bebeğim dayanır en azından 36 haftalara kadar 🥹
Yok kuzu agızdan daha zor yan etkisi cok fazla orjinal alımı zaten fitil olarak. Ama bazen tahriş kaşıntı cok olunca 1-2 gun agızdan al sonra geri don fitil haline diyorlar. Bas donmesi bulantı bayılma falan yapıyo agızdan. Evet ben de ona yordum ishal falan diyodunya enfeksiyon falan da böyle şeylere yol açabiliyor. Ama bence dinlenmeyle takiple rahat bikaç hafta götürürsün zaten bormal zamana gelir

Hahahha nasıp cnm ya bende adamın doğumgününde dogurmayı istedim 20 Ağustos'ta benim oküzün adam şimdiden ne alacaksın dıyor sankı sen bana aldın damı ben sana alacam dedım alırsın alır dıyor nah alırım avucunu yala dedım 🤣🤣🤣
Sana 4.kez çocuk doğuruyorum daha ne yapayım deseydin :KK48:

Sana 4.kez çocuk doğuruyorum daha ne yapayım deseydin :KK48:
Anneme çıktım geldım tsörtünü gıydım genemı gıydın dıyor he gıydım dedkm yokmu senın dedı yok dedım neden alayım demı ama koca tısortu varken bırde ona mı masraf edeyım zaten karnım bır toaf büyüyor bu sefer dırek gıdıyor öne doğru hıc yukarı doğru çıkmadı daha aşahıda duruyor çocuk 🤣🤣🤣😉

Kızlar kuzenim otomatik süt pompasını verdi çok az kullanmış ama temizlenmesi lazım ince ince borular nasıl temizlencek ya bi yolu var mı bunun

IMG_5817.jpeg
IMG_5818.jpeg
IMG_5819.jpeg
kızlar çok güzel değiller mi 😍😍

Kızlar bebişi erkek olanların ultrason görüntüsü varmı acaba.biz 28 haftadayız ama 27 ile uyumlu sürekli 1 hafta gerideyiz.Testisler daha inmemiş dedi merak ediyorum inince görüntü nasıl olacak. biraz değişik duruyor bizimki.Ama test sonuçları çok şükür temizdi.

Anneme çıktım geldım tsörtünü gıydım genemı gıydın dıyor he gıydım dedkm yokmu senın dedı yok dedım neden alayım demı ama koca tısortu varken bırde ona mı masraf edeyım zaten karnım bır toaf büyüyor bu sefer dırek gıdıyor öne doğru hıc yukarı doğru çıkmadı daha aşahıda duruyor çocuk 🤣🤣🤣😉
Ben artık sürekli koca tişörtü giyiyorum hiç almadım hamilelik için 😅

Kızlar bugün fizikçim bana dediki yüzünün sağ tarafı şimdiye kıpırdamaya başlaması lazımdk anlamış değilim dedi hiç hareket yok hala 23 gün oldu 12 gündür de fiziğe gidiyorum hocaya falan mı gitsem bursada tanıyan bilen varmı bi okusalar beni gitsem de üstümde bişey var kesin hissediyorum hasetlenen kıskanan çok etrafımda
Bence bi dene canım 🙏🏻 inşallah şifaa olur

Öyle dışarda zaten tesettürlüyüm üstüme atıyorum bitane hırka çıkıyorum 😅😅
Kuzu sendede oylemı benım göbek normal lestı karnım göbek izzasında büyüyor hıc yukarı çıkmıyor onu gectım bebegın hareketı adeta derımın hemen altında gıbı asırı hareketı dönüşü bellı oluyor artık

Aynen benim kızım mesela 36+3 de 3300 doğmuştu oğlum ise 37+2 de 3400 en küçüğü 39+3 de 3300 bakalım kaç haftalık kaç kılo dogucak ilk iki doğumda dıkıs yemıstım küçükte hıc yemedım inşallah buda öyle dikişsiz olur
Normal dogum muydu dikis cok acitiyor mu? Ben de normal istiyorum insallah ama kesi ve dikis cok korkutuyor beni

BurcuYengec BurcuYengec Canım nasılsın sesin sedan çıkmıyor
Canım benim iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın paşa nasıl 🥰 doğuma az kaldı artık heyecanla bekliyorum bakalım bide ufak oğluşum var 19 aylık teyzesi ona tuvalet eğitimi başladım onunla uğraşıyorum doğuma kadar alışırsa çok iyi olucak bakalım. Hamilelik de güzel gidiyor bebiş ultrason da 2 hafta ilerden gidiyor kilosu gelişimi elhamdülillah çok güzel yaşadığım onca strese rağmen çok şükür..
Bizde durumlar bu şekilde kuşum sen de nasıl gidiyor bakalım 🥰

X