Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
Bebeim stres yapma inan herşey güzel olacak
Stresin bebeği de etkiler unutma
Bende hissedemiyorum daha biliyorsun bizim plesenta önde olduğu için yastık görevi görüyormuş
Ben bgn oldum tetenoz şuan için hiç agrm sızım yok
Ay biliyorum kız daha da hissedemeyiz aslında😀 ama işte bilmek ayrı şaka gibiyiz ya gerçekten ne bu stres . İlla stres yapacak şey buluyoruz ya biz 🥹😅😂 ay bende yarın olacağım sağlık Ocağı Aradı aman olmasın ağrı sızı ya birde onu çekmeyelim 😂😂

Benimde yarın detaylım var normalde bugün tetonoz vardı. O kadar stresliyim ki gitmedim tetanoz aşısına stres seviyem en üste . Neden bilmiyorum çok gerildim. Sabah sabah ta bebeğin hareketini hissedemezseniz doktora danışın diye bir yazı okudum içim sıkıldı. Benim plasanta öndeymiş doktor 25. Haftaya anca hissedersin dedi ee ben daha 21. Haftadayım. Bunu bilmeme rağmen gerildim. Bende çok korkuyorum açıkçası ama güzle geçecek ikimizde buna inanalım birbirimize dua edelim
inşallah güzel geçer , çok güzel haberler alırız yavrum . bende şeker yüklemesinden korkuyorum şimdi haftaya pazartesi var :KK43: içini ferah tut

Benimde yarın detaylım var normalde bugün tetonoz vardı. O kadar stresliyim ki gitmedim tetanoz aşısına stres seviyem en üste . Neden bilmiyorum çok gerildim. Sabah sabah ta bebeğin hareketini hissedemezseniz doktora danışın diye bir yazı okudum içim sıkıldı. Benim plasanta öndeymiş doktor 25. Haftaya anca hissedersin dedi ee ben daha 21. Haftadayım. Bunu bilmeme rağmen gerildim. Bende çok korkuyorum açıkçası ama güzle geçecek ikimizde buna inanalım birbirimize dua edelim
Kuzum bende hissetmiyorum canını sıkma hamilelikte tek belirtim karnım var başka bir şey yok detaylı dan bence korkmayın yaa çünkü doktorlarımız zaten detaylı bakıyor aksi bişey olsa kesinlikle söylerler

Ayy bende aşıya gitmedim bunhaftaya haftaya gideceğim keisnlikle güzel geçecek inş benek hareketinkendin diyorsun ki her şey normal olsa bile 26 ya kadar hissetmeyen var benim 2. Gebelik ona rağmen 19+2 de hissetim tam olarak hayırlısıyla atlatalım da bir sadaka vereceğim inş

Kuzum bende hissetmiyorum canını sıkma hamilelikte tek belirtim karnım var başka bir şey yok detaylı dan bence korkmayın yaa çünkü doktorlarımız zaten detaylı bakıyor aksi bişey olsa kesinlikle söylerler
Ever zaten detaylı bakıyorlar aslında çok haklısın işte annelik neymiş dertmiş stresmiş 🥰

Ayy bende aşıya gitmedim bunhaftaya haftaya gideceğim keisnlikle güzel geçecek inş benek hareketinkendin diyorsun ki her şey normal olsa bile 26 ya kadar hissetmeyen var benim 2. Gebelik ona rağmen 19+2 de hissetim tam olarak hayırlısıyla atlatalım da bir sadaka vereceğim inş
Aminnnnnn gerçekten sağlıkla doğsun benimde kalbimden geçenler var umarım sağlıkla ilerlesin herşey , ay o tetenozu da ihmal etme sende ben yarın gidip yaptıracağım

ii
Ay biliyorum kız daha da hissedemeyiz aslında😀 ama işte bilmek ayrı şaka gibiyiz ya gerçekten ne bu stres . İlla stres yapacak şey buluyoruz ya biz 🥹😅😂 ay bende yarın olacağım sağlık Ocağı Aradı aman olmasın ağrı sızı ya birde onu çekmeyelim 😂😂
Maalesef biz annelr stres yapacak şeyler buluyoruz canm
Nyse sağlık olsun:))
Şuanlık ağrıyo ama snra ne olur bilmem canmm sana da şimdiden sifa olsun

Doktor da söylemiş zaten canım bu kadar stres yapma herkesin hamilelik süreci farklıdır senin minnak kendini biraz geç hissettirecek demek ki önemli olan sağlıklı olması çok kalmamış bence yakın zamanda hissedeceksin ♥️tetanoz a da git ihmal etme onun belirli haftalarda yapılması gerekiyor 2. Dozun tarihini de olduğundan tam bir ay sonraya veriyorlar yaparken hafif yanıyor sonrasında dokununca acıyor yani benim öyle oldu ama bazılarında hiç acı olmamış

Hanımlar haftaya yani 22. Haftada 4 günlük düzceye gitmeyi düşünüyorum yol 4-5 saat sürüyor otobüsle gidicez sorun olur mu sizce yakın zamanda yolculuğa çıkanlar var mı

Hanımlar haftaya yani 22. Haftada 4 günlük düzceye gitmeyi düşünüyorum yol 4-5 saat sürüyor otobüsle gidicez sorun olur mu sizce yakın zamanda yolculuğa çıkanlar var mı
Ben bayramda yolculuk yaptım canım, yaklaşık 20 gün sonrada gideceğim. Birşey olmuyor mola verdikçe muavin valizleri yükleyene kadar inip yürüdüm otobüs içinde arada ayaklarımı hareket ettirdim rahat geçti

X