Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113

Yaa daha dün deva nerelerde di diyordum bende başınsağolsun canım benim mekanı cennet olsun inşallah Allah dayanma gücü versin bebeğin için ayakta durmaya çalışacaksın

Başınız sağolsun canım benim. Rabbım dayanma gücü versin. Çok zor biliyorum ama bebeğin için ayakta durmaya çalış. Rabbım mekanını cennet eylesin inşallah

Allah rahmet eylesin Allah korktuğundan kurtarsın inşallah

Çok sağolun kızlar o kadar değerli güzel şeyler yazmışsınızki hepinizden Allah razı olsun. Mecburuz alışcaz zamana ihtiyacımız var. Başta çok saldım kendimi ama sonra eşim kontrole gidelim bi dedi gittik cenazeden sonraki gün ben bir çnceki kontrole göre 2 kilo vermişim. Bebeğinde baş cevresi 3 4 gün küçük çıktı doktor bçyle birşey istemem kendini toparla stresini azaltcaksın yemene bakcaksın bebek toparlasın kendini dedi. Babam olsaydıda kızardı bu durumda bana o yüzden bebeğim için güclüyüm inşallah toparlanır oda

Allah rahmet eylesin canm devanız size ilaç gibi gelecek inş ona ve kendine çok iyi bak baban dediğin gibi kızardı onun için için güçlü olacağına inanıyorum

Kızlar detaylıdan korkan stres olan bir ben miyim acaba önceki gebeliğimde detaylıda mide cebi yok yemek borusu açıkta vs demişlerdi ama o zamanki doktorum çok iyi saçmalamışlar vs bizi rahatlatıp olduğunu göstermişti suan iyi bir doktorlara denk gelemedim perşembe de şehir hastanesinden randevu aldım ama çok korkuyorum dua edin lütfen

Başın sağolsun canım Allahım sizlere sabır versin Allahım rahmet eylesin nur içinde yatsın inşallah

Bende korkuyorum son bir hafta kaldı gitmeme ve aklıma kötü şeyler geliyor bir tarafım rahat bebeğim iyidir çok şükür bir sıkıntı olmadı daha önceki testlerinde diye kendimi rahatlatıyorum ama bir tarafımda asla geçmeyen bir tedirginlik var inşallah hepimiz güzel haberler alırız ve sağlıcakla doğururuz bebeklerimizi Allahım hepimizin güzel haberler almasını nasip etsin

Anaaa benim de bşraz zor geçiyor canm ama bu denli değil.. Üzüldüm ya

Amin canm inş bilmiyorum yaa kızımda o kadar zor ve sıkıntılıydı her şey o yüzden bundada her şey tedirgin ediyor beni amin inş yaa sağlıkla doğsunlar alalım kucağımıza inş

Anaaa benim de bşraz zor geçiyor canm ama bu denli değil.. Üzüldüm ya
Valla kuzum her şeye katlanıyorum da bu reflü ve huzursuz bacak beni bitirdi. Reflü de öyle acı su gelmesi falan değil bildiğin kezzap yutmuşum gibi boğazıma bir oturuyor ne yapsam gitmiyor uyku uyuyamaz oldum gaviscon içiyorum o da 1 saat falan rahatlatıyor sonra yine sar başa.

Oyy canm seni yerim yaa Allâh razı olsun üşenmeyip yazmışsn

Bebeim mide yanması bende de var rennie aldm bende gaviscon u her an yanımzda taşımak zor diye
İkisini de kullanıyorum ne yapcan

Benimde yarın detaylım var normalde bugün tetonoz vardı. O kadar stresliyim ki gitmedim tetanoz aşısına stres seviyem en üste . Neden bilmiyorum çok gerildim. Sabah sabah ta bebeğin hareketini hissedemezseniz doktora danışın diye bir yazı okudum içim sıkıldı. Benim plasanta öndeymiş doktor 25. Haftaya anca hissedersin dedi ee ben daha 21. Haftadayım. Bunu bilmeme rağmen gerildim. Bende çok korkuyorum açıkçası ama güzle geçecek ikimizde buna inanalım birbirimize dua edelim

Allah rahmet eylesin canm devanız size ilaç gibi gelecek inş ona ve kendine çok iyi bak baban dediğin gibi kızardı onun için için güçlü olacağına inanıyorum
Amin canım evet rabbim inşallah sağlıkla kucağımıza alalım anneme de bana da ilaç olcak hayırlısıyla

Bebeim stres yapma inan herşey güzel olacak
Stresin bebeği de etkiler unutma
Bende hissedemiyorum daha biliyorsun bizim plesenta önde olduğu için yastık görevi görüyormuş
Ben bgn oldum tetenoz şuan için hiç agrm sızım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…