Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    33
Kızlar kustuktan sonra göz çevresinde kırmızı noktalar oluşan var mı? İstemsiz olarak çok kasıldığım için olduğunu düşündüm ama ilk defa böyle bir şey oluyor
Kızımda öyleydim canım. Sadece göz çevrem değil yüzümün her yeri benek benek oluyordu. O kasılmaktan oluyor zamanla geçiyor. Geçmiş olsun 😔

Ben dün cinsiyet öğrendim baya erken oldu şarkınım 😁 erkekmiş
Valah canm sana bişey diyimmi yazdığını okumadm direk kız dedm benmkinn resmi ve kız ☺️kaç haftalksin peki

Eklentiler

• deniz emre _2.jpg
    deniz emre _2.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 56
12+3 hiç kilo almadım 🙏🏻🧡mide bulantısının tek iyi yanı sanırım .
Ama zaten biraz kiloluyum bence iyi ki almadım. 162 boy 63,5 kilo 🤭
Bnmde bulntlrm vardı bnde geçen cumaya kadar hep istfra edyrdm ama azaldı azalnca 1 kilo farketti . 54..5 hamile kldm şimdi 54 Allah sonmzu hayır etsin kilolarla 😂

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere 😞
Ben çok köyü durumdayım . 😞Aşırı hazımsızlık çekiyorum. Karnımda çok büyük gaz şişlik var. O yüzden büyük tuvaletimi de yapamıyorum. Aslında kabız değilim ama gazdan dolayı wc çıkamıyorum. Ne iyi gelir lütfen bir tavsiye verin üç gündür aynı durumdayım.
Bir de çok özür dileyerek yazıyorum ( çok az büyük tuvaletimi yapabilirsem onda da mukus gibi bir şey oluyor ) lütfen kusura bakmayın internete yazdığımda mukus varsa acil doktora gidilmeli yazıyor . ( perşembe doktor randevum var)

Benimle aynı durumu yaşayan var mı ?
Merhaba benim de ciddi bir kabızlık sıkıntım var doktorum Duphalac yazdı, siz de bir danışın isterseniz yardımcı oldu bana. Mukus bazen kaka çok bekleyince olabiliyor, bizimkiler fazla bekliyoe ondan olabilir ajfksksk 😂 ama siz doktorunuza sorun tabi

Yaa doğal o zaman çünkü çok kasıldım😣 teşekkür ederim inşallah geçer🌺
Evet evet hiç endişelenme ben günde 20 kere falan kusuyordum hep öyleydi yüzüm. Hatta kanamam başlamıştı kusarken kasılmaktan. Çok şükür sağlıkla dünyaya getirdim kızımı. Birde doğumda öyle olmuştum ıkınmaktan. Doğumdan çıkınca yüzüm tanınmaz haldeydi 🤭 geçiyor hepsi hiç sıkma canını sen ❣️

12+3 hiç kilo almadım 🙏🏻🧡mide bulantısının tek iyi yanı sanırım .
Ama zaten biraz kiloluyum bence iyi ki almadım. 162 boy 63,5 kilo 🤭
165 65 kiloyla hamile kaldım bende ya 🙈 kızımda da 64 le hamile kalıp kusmaktan 1 ay içinde 56 kiloya düşmüştüm. Kabus gibiydi. O yüzden bu gebeliğimde kiloları kafaya takmıcama söz verdim kendime 😂

Evet evet hiç endişelenme ben günde 20 kere falan kusuyordum hep öyleydi yüzüm. Hatta kanamam başlamıştı kusarken kasılmaktan. Çok şükür sağlıkla dünyaya getirdim kızımı. Birde doğumda öyle olmuştum ıkınmaktan. Doğumdan çıkınca yüzüm tanınmaz haldeydi 🤭 geçiyor hepsi hiç sıkma canını sen ❣️
İnşallah ben de sağlıkla kucağıma alırım 🌺🌺Hepimiz için süreç güzel geçsin🙏🏻🙏🏻

Hissediyor musun bebişi 🤩

Ya benim doktorum da seninki gibi , ne var yani en azından tahminlerini söyleseler 😂

Hissediyor musun bebişi 🤩

Ya benim doktorum da seninki gibi , ne var yani en azından tahminlerini söyleseler 😂
Canım belki inanmasın sekiz haftadan beri hissediyorum sanki böyle seyirme gibi ama şu anda tam olarak hissediyorum kendini topluyor bazen portakal büyüklüğünde elimi atınca yer değiştiriyor hani belki gaz derler benim gazım hiç yok:⁠-⁠) zayıf olduğum için olabilir belki

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere 😞
Ben çok köyü durumdayım . 😞Aşırı hazımsızlık çekiyorum. Karnımda çok büyük gaz şişlik var. O yüzden büyük tuvaletimi de yapamıyorum. Aslında kabız değilim ama gazdan dolayı wc çıkamıyorum. Ne iyi gelir lütfen bir tavsiye verin üç gündür aynı durumdayım.
Bir de çok özür dileyerek yazıyorum ( çok az büyük tuvaletimi yapabilirsem onda da mukus gibi bir şey oluyor ) lütfen kusura bakmayın internete yazdığımda mukus varsa acil doktora gidilmeli yazıyor . ( perşembe doktor randevum var)

Benimle aynı durumu yaşayan var mı ?
İleri dereceyse dr unuza danışarak duphalac şurup içebilirsiniz, bir de kızılayın sodaları magnezyumlu magnezyum da kabızlığa iyi gelir kuru kayısı yiyio ardına bol su içersenizde iyi gelir, bir de sabah aç karna sütlü kahve

X