Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
Kızlar iyi akşamlar. Sizlerin de ayak tabanlarınızda ağrı var mı acaba. Kendimi çok yormasam bile ayak tabanlarım ağrıyor. Ellerimi yumruk yaparken hafiften ağrıyor gibi. Çok az ödem olduğunu hissediyorum ama benzerini yaşayan var mı acaba

Kızlar istanbuldayım ve yakın tarihe yakınımda randevu bulamıyorum kadın doğumdan. Acaba acilden ağrım var diye gidip görsem mi bebeği ya. 3 hafta oldu ve çok merak ediyorum kendi doktoruma temmuzda gideceğim

Kızlar iyi akşamlar. Sizlerin de ayak tabanlarınızda ağrı var mı acaba. Kendimi çok yormasam bile ayak tabanlarım ağrıyor. Ellerimi yumruk yaparken hafiften ağrıyor gibi. Çok az ödem olduğunu hissediyorum ama benzerini yaşayan var mı acaba
Benim uzun süre ayakta kalınca oluyor canım ama daha çok ayağımın altında yanma hissediyorum ilk defa yaşıyorum onu anlayamadım

Valla kızlar kilo almayan hanımları hayretle takip ediyorum, bence siz almayanlar bulantılardan yağ kaybetmiştir veya kilo vermiştir.Tamam bebeğin bir ağırlığı yok henüz ama bunun bebeğin yüzdüğü sıvısı var, rahmin büyümesi var kan hacmi var hormonlardan dolayı vücudun tuttuğu bir ödem var…hiç olmasa bile bunlar kafadan 2 kilo yapar.benim bulantım hiç olmadı normal hayatıma devam ettim ama kilo vermek bana çok zor geliyor, umarım fazla almadan sağlıklı şekilde tamamlarız herbirimiz
Valla ben kesin 3-4 kilo alırdım canım ama Antalya’da yaşıyorum hava çoook sıcak o yüzden hiçbir şey yiyemiyorum. Kahvaltı bile adam akıllı yapmıyorum 2 öğün beslendiğim ve klima çarpması sonucu hep midemi üşütüp kusarak 1 hafta geçirdiğim için de kilo verdim. 18. haftama girdim artık bilinçli bir şekilde dikkat ederek kilo az almaya çalışacağım ama bünyem normalde de kilo almaya çok müsaittir.

Benim uzun süre ayakta kalınca oluyor canım ama daha çok ayağımın altında yanma hissediyorum ilk defa yaşıyorum onu anlayamadım
Ben resmen sabah yere basınca ağrı hissediyorum. Hamileliğimden başından beri raporluyum çalışamıyorum. Tam temmuzda işe başlamak istiyordum ki bu ağrılar çıktı 🫠

Valla ben kesin 3-4 kilo alırdım canım ama Antalya’da yaşıyorum hava çoook sıcak o yüzden hiçbir şey yiyemiyorum. Kahvaltı bile adam akıllı yapmıyorum 2 öğün beslendiğim ve klima çarpması sonucu hep midemi üşütüp kusarak 1 hafta geçirdiğim için de kilo verdim. 18. haftama girdim artık bilinçli bir şekilde dikkat ederek kilo az almaya çalışacağım ama bünyem normalde de kilo almaya çok müsaittir.
Boşver canım seninki daha iyi zaten şu sıralar yemeye başladıysan yeter…doktor da bana hiç bulantım olmayınca şanslısın ama kilo kontrolü işi zor olur daha dikkatli olman gerek dedi.Benim işim daha zor anlayacağın.Antalya’da anne tarafım benim de iyi bilirim oranın sıcağını ama ankaranında farkı yok vallahi kuru sıcak bizimkisi bide

Hanımlar günaydın 3 gündür sabah kalktığımda iki ellim uyuşuk kalkıyorum, el uyuşması yarım kola kadar vuruyor.Araştırdım hamilelikte karpaltünel sendromu deniyormuş sizin başınıza geldi mi ? Geldiyse ne yaptınız ? Ödemden kaynaklı sinir sıkışması sonucu oluşuyormuş.Bende de sabahları özellikle şiş uyanıyorum vucudum çok su tutuyor, diyet yapmak da istemiyorum ama nasıl olacak bu iş.Dün 3 lt su içtim ama hergün aynı şekilde içemiyorum ki dışarda işim olduğu zaman.ağrısı kötü bir ağrı bişey tutamıyorsun

Kızlar günaydın size yine bir soru ben bugün burun kanaması ile uyandım sizce gebelikle mi alakalı yoksa sıcak mı geçti başıma 😀çocuğum öyle bir zamana denk geldi ki hergün düğün var bayram boyunca çalıştım bir haftadır dinlenemedim onun etkisi mi oldu

kızlar ankarada ayrıntılı ultrason yaptırabileceğim bir yer varmı bilidğiniz güzel ilgili inceleyen bir doktor?

Hello herkese nasıl gidiyor sıcaklarda hamilelik başladı mı balon gibi şişmeler 😀 biz iki gün önce oğlumun ilk yaşını kutladık çok ayakta ve sıcak altında kaldım ben sersem gibiyim hem ödem x2 oldu ayaklar havada klima altında bol suyla yatıyorum 🫠

Kizlar şükür serklajli olarak 19 haftaya girdim genel olarak rahat geçiyor günlük 3 litreye yakın su iciyorum kontrollerin gayet güzel geçiyor arada kasık ağrısı oluyor oda bebek artık büyüyor ve yukarıya çıkıyor diye dedi doktor enfeksiyon kültür ve idrar tahlili mi temiz çıktı 5 gün önce ,sadece son 1 haftadır günde bir defa ufak açık sarı koku ve kaşıntı olmadan akıntım oluyor yapışkan şekilde böyle bişey yasiyaniniz varmi

Boşver canım seninki daha iyi zaten şu sıralar yemeye başladıysan yeter…doktor da bana hiç bulantım olmayınca şanslısın ama kilo kontrolü işi zor olur daha dikkatli olman gerek dedi.Benim işim daha zor anlayacağın.Antalya’da anne tarafım benim de iyi bilirim oranın sıcağını ama ankaranında farkı yok vallahi kuru sıcak bizimkisi bide
Sağlıklı çocuğa faydalı şeyler yiyip kendim için ekmek falan hiçbir şey yememem gerek 😂 kiloyu kontrol etmek gerçekten çok zor.

Slm kizlar nasilsiniz simdiye kadar kac kilo aldiniz ve gobeginiz Cok cikti mi
Ben de 5 kg aldım 16 haftada. göbeğim de cıktı kalcam ve basenlerim de büyüdü😅 midem bulanmasına ragmen cok istahım acılmıştı ondan aldım bu kadar bundan sonrasına dikkat etmeyi düşünüyorum artık

Kızlar istanbuldayım ve yakın tarihe yakınımda randevu bulamıyorum kadın doğumdan. Acaba acilden ağrım var diye gidip görsem mi bebeği ya. 3 hafta oldu ve çok merak ediyorum kendi doktoruma temmuzda gideceğim
Süleymaniye kadın dogumda randevu oluyor genelde ne tarafta oturuyorsun cok uzak mı kalıyor bilmiyorum ama

Çok geçmiş olsun canım ama elhamdülillah amniyonsentez temiz gelmiş inşallah devamı da temiz gelir baby e sağlıkla sıhhatle afiyetle kolaylıkla kavuşursun inşallah içini ferah tut bol bol bol inşirah suresi oku ya musavvir esmasını çek felak nas oku zor bi süreç ama Rabbim var elhamdülillah kolaylaştırsın inşallah diye dual edelim bende feramat kullanıyorum folik asit bıraktım onun yerine balık yağı d vitamini kullanıyorum canım
Çok teşekkür ederim, bol bol okuyorum. Hâlâ kalan sonuçlar gelmedi, bayramdan sonra ne kadar sürer bilmiyorum. İnşallah hersey yolundadır.
İmom multi vitamin kullanıyorum ben de canım. 12.haftadan beri Coraspin alıyorum 100 mg akşamları. Size ilk yazdığımda bahsettiğim özel demir ilacini alacağım sanırım. Sidefer ismi.

Çok geçmiş olsun. İyi sonuçlarınız olsun inşallah 🙏🏻 ben demir ilacı olarak feramat kullanıyorum. 50bin ünitelik devit-3 damladan 7-8 damla kullanıyorum. Multivitamin olarak da ocean mummy kullanıyorum
Doktora gidince sorayım canım. Çok sağol. Ocean ürünleri çok iyi oluyordu hamilelik öncesi alıyordum ben de

X