Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
.Kızlar günaydın size bişey soracağım şimdi uygulama da rahminiz artık göbek deliğinin altında diyor ama muayene de hoca bebeğe bakarken ilk yerleşim yerine bakıyor vajinanın tam üstü sol tarafta şu an bile ben hissetmiyorum bebeğin göbek altında olduğunu yada rahimin bilemedim

.Kızlar günaydın size bişey soracağım şimdi uygulama da rahminiz artık göbek deliğinin altında diyor ama muayene de hoca bebeğe bakarken ilk yerleşim yerine bakıyor vajinanın tam üstü sol tarafta şu an bile ben hissetmiyorum bebeğin göbek altında olduğunu yada rahimin bilemedim
Evet benim de öyleydi doktor o kadar karnımın yukarısına bakmadı. Sanırım normali bu şuan 19 haftamız bitti onu düşünüyorum ben de gidince acaba yine bikini bölgesinden mi bakar diye

Evet benim de öyleydi doktor o kadar karnımın yukarısına bakmadı. Sanırım normali bu şuan 19 haftamız bitti onu düşünüyorum ben de gidince acaba yine bikini bölgesinden mi bakar diye
Merak ettim bende mi öyle diye bende 17. Haftadayım herkes hissetmeye başladı bebekleri ben hissetmeyi geçtim yeri de bugün kafama takıldı gidince doktora soracağım annede acaba tuhaflık bende mi dedim 😀

Merak ettim bende mi öyle diye bende 17. Haftadayım herkes hissetmeye başladı bebekleri ben hissetmeyi geçtim yeri de bugün kafama takıldı gidince doktora soracağım annede acaba tuhaflık bende mi dedim 😀
Bende de aynı kuzu göbek deliğinin altından veya kasıklarda doğru bakıyor ya uygulamalar bı farklı söylüyor ben iki uygulama kullanıyor ikisinde de çok nadir bilgiler ortak oluyor
Bu arada sabah kalktığında karnın hafif inik oluyor mu? Akşama doğru baya çıkıyor mu?

Bende de aynı kuzu göbek deliğinin altından veya kasıklarda doğru bakıyor ya uygulamalar bı farklı söylüyor ben iki uygulama kullanıyor ikisinde de çok nadir bilgiler ortak oluyor
Bu arada sabah kalktığında karnın hafif inik oluyor mu? Akşama doğru baya çıkıyor mu?
Evet canım sabah gören beni hamile zannetmez ama akşam gören hemen 4-5 aylık var mı diyor dün bi arkadaşım 20. Haftadan sonra bi anda pörtlüyor göbek dedi ama bilemedim göbek deliğinin altında değil bence rahim bu uygulamalara inanasım gelmedi 😀😀😀

Evet canım sabah gören beni hamile zannetmez ama akşam gören hemen 4-5 aylık var mı diyor dün bi arkadaşım 20. Haftadan sonra bi anda pörtlüyor göbek dedi ama bilemedim göbek deliğinin altında değil bence rahim bu uygulamalara inanasım gelmedi 😀😀😀
Hay hadi inşallah o zaman 2 -3 haftaya baya çıkacak bizim karinlar desene
Doktor ultrasonda bakarken geçen hafta göbek deliğinin altiyla kadınlara doğru baktı belki kişiden kişiye değişiyor dur kuzu😍😍

Bendede aynı şekilde canım. Hatta bir kaç gün öncesine kadar bile bebek hareketlerini tamamen kasıkta hissediyordum. Şimdide yoğunluklu kasıkta hissediyorum. Geçen gün sancı için acile gittiğimde sordum şuan zaten o bölgelerde olması lazım daha zamanla yukarı çıkacak dedi

Arkadaşın doğru demiş 20 deyim ilk kez hamileyim gibi geliyor. 18 e kadar akşam çıkıp sabah kaybolan bi göbeğim vardı. 18 den sonra yine sabah akşam arası fark oluyor ama ortada bi göbek var 😅

Valla bende de fark etmez ama ben biraz yoğun çalışıyorum o yüzden gönlümden erkek geçiyor 1 kız 1 erkek evladı şeklinde tabi öncelik sağlıklı olması bizim ki gösteriyor da doktor bir kız bir erkek diyor artık 4 temmuzd a netleşir diye düşünüyorum detaylı da
Ayrıca kaç yaşındasın bilmiyorum amaşk kız olunca anneye arkadaş gibi benim ki tam prenses kanka gibi takılıyoruz şimdiden 😂 ilk çocuğu kız olanlar çok şanslı 🍀

34 yaşımdayım,
Arkadaş gibi büyümeye Biraz geç kaldım sanırım ama sonuna yetiştim 😄

Kaçıncı haftadasın ?

Benim bebiş göbek deliğine ulaştı artık ultrasonda baya yukarlarda bakıyor doktorum

Valla kızlar kilo almayan hanımları hayretle takip ediyorum, bence siz almayanlar bulantılardan yağ kaybetmiştir veya kilo vermiştir.Tamam bebeğin bir ağırlığı yok henüz ama bunun bebeğin yüzdüğü sıvısı var, rahmin büyümesi var kan hacmi var hormonlardan dolayı vücudun tuttuğu bir ödem var…hiç olmasa bile bunlar kafadan 2 kilo yapar.benim bulantım hiç olmadı normal hayatıma devam ettim ama kilo vermek bana çok zor geliyor, umarım fazla almadan sağlıklı şekilde tamamlarız herbirimiz

Bendede aynı şekilde canım. Hatta bir kaç gün öncesine kadar bile bebek hareketlerini tamamen kasıkta hissediyordum. Şimdide yoğunluklu kasıkta hissediyorum. Geçen gün sancı için acile gittiğimde sordum şuan zaten o bölgelerde olması lazım daha zamanla yukarı çıkacak dedi
Bende kasıkta hep ağrı oluyor hissediyorum ama göbek deliğimin altında hiç hissetmedim bişey merakta ettim 19. Haftayı bekliyorum heyecanla 2 haftam var bakalım

Ben hiç kilo almadım ilk 3 ay tiksinmekten şimdide hazımsızlıktan yiyemiyorum 17+3 üm ama göbeğim çıktı

Ben henüz kilo almadım. 18. Haftaya girdim ama baya göbeğim var. Hamileliğim belli

Bende 5 kilo aldım 19+3 ün bu hafta net hissetmeye başladım sürekli makarna çekiyor Canm yiyorum göbeğim çıktı vücudum aynı sadece göbek var 2. Gebeliğim ilkinde de göbeğim tek vardu

Ben ortalama 4 kilo aldım,
Göbegim benim daha ilk ay çıkmaya başladı 😄

Bende 1 kilo fazla gozukuyor sabah ac karinlada 600 700 gram kadar var bende 17+2 deyim gobegim Cok var sanki 6 aylik gibi sanırım 3. Gebelik olduğu için yeri hazır gobegımın
İşallah hepimiz sağlıkla alırız kucagımıza

X