2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Amin canım benim

Ne bileyim bebeğim ya birden olunca insan bı korkuyor inşallah dediğin gibidir gece korkudan uyuyamadım bile bebeğe bişey olacak diye içim içimi yiyor
Dua ediyorum bol bol ama işte insan genede korkuyor

Kızlar merhaba ,

perinatoloji uzmanı buldunuz mu? detaylı ultrason için temmuz 13ü gibi randevu almak istiyorum.

İstanbul Anadolu yakasında önereceğiniz iyi bir perinatoloji uzmanı var mı ve fiyatlar nedir?
Canım anadolu yakası degil Ama şişlide Prof Dr Recep Has var alanının en iyilerindendir. O tarihe randevu vardır inş. Cok önceden doluyormuş randevuları ben 2. Kızım da ona gttim. Doktor arkadasım hocamdı diye tavsiye etmişti. Çok da ilgili biri güzel 3 boyutlu resim versin diye benim bebe epey ugrasmıştı tüm detaylı muayeneden sonra

Ay ne kadar güzel anlatmışsınız ve güzel dileklerde bulunmuşsunuz çok sağolun o kadar iyi hissettirdiki
Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah hayırlısıyla rabbim o güzel günlere erebilmeyi nasip etsin. İnsanlar konuşup duruyor gercekten. Ben kendime kızıyorum genelde bak birkere yapıyo bişey seni kırıyo sonra yine neden gidip onu arayıp anşatıyosun diyorum işte o an insanda paylaşcak birini arıyo sanırım

Canım yok birşey olmaz elleme sadece onu demek istedim. Bçyle olunca kimisi sıkar falan ya göğsünü ondan. Ben kötü birşey olcağını sanmıyorum cünkü hormonlar şuan yükseliyo ve süt üretimimiz başladı diye biliyorum. Hormonların etkisinden geliyordur. Doktoruna mesajla falan ulaşabilirsej bir sor için rahat etsin istersen

Günaydın kızlar yaş ben doktora da sordum bir şey demedi ama bazen böyle esneyince gerilince bıçak saplar gibi oluyor sizde var mı

Gercekten nedne böyle garip hareketlwr yapıyorlar şaşırıyorum ve asla anlam veremiyorum. Biriey söylüyorum hop sanki hiçbişey dememişim gibi farklı bir konuya geçiyo hiç cevP vermeden. Kafalar nasıl çalışıyor ya
Sanırım öyle gerçekten canım ama işte doktorda öyle birsürü soru sorunca nasıl ağrı makata vuruyomu karnın sertleşiyomu falan bunları sorunca eve geldim hep onu takip ettim resmen karnıma bakıyorum ağrıyı konyrol ediyoeum faln. Dedim kendime yeni korku yüklendi gözün aydın

Siz hep iyi hissedin ki miniğiniz de mutlu olsun
Evet bende duygularımı paylaşıcak birini arıyorum dediğiniz gibi ama baktım mutluluğunda bile anlatınca mutlu olmamız yasakmış gibi davranılıyor. Acımı da mutluluğumu da sadece eşimle paylaşmaya karar verdim :)

Ay evet yaa dışarı cıkıyorum birşey görüğ beğeniyorum bebeme alıyorum kayınvalide hemen diyo acele etme birgün beraber gider topluca alırız. Ya sanane ben cocuğuma beğendiğim bişeyide alamıcakmıyım
Zaten en güzelide o eşle paylaşmak gerçekten. Geri kalan ne olursa olsun illa birşey yapabiliyor kıracak

Tamam canım işte sıkıntı telefon numarası yok olmazsa acile giderim bugün

2024 Aralık annelerinin bile çoğu cinsiyeti öğrendi yakında ocakta kiler de öğrenir ben detaylıda öğrenirim herhalde
Kuzu bı çok bebek 20. Haftasında gösteriyor belki senin o zamana bile kalmaz bir dahaki kontrolün ne zaman işte o zaman gösterir
Benim bile ense kalınlığından falan bildi doktor

Arkadaşlar bebeğin gelişimi özellikle zeka gelişimi için neler yiyorsunuz? Beslenme düzeniniz nasıl? Ben çok iştahsızım günde sadece 2 öğün yiyorum yiyemedikçe kötü hissediyorum ama canım hiçbir şey istemiyor zaten zor ceviz tıkıyorum ağzıma

Ay azıcık da ben istahsız olsam ya. Benim canım da hep faydasız hamurişleri cekiyor valla. Börekler çörekler pideler bu sıcakta bile onun dışında kendime sebze yemekleri yapmaya calışıyorum bu aralar hep ama ekstra da dikkat edemiyorum acıkcası d vit b vit magnezyum demir takviyelerimi kullanıyorum.

Evet ben canım Salı günü söyledi patron olacak serefsiz
Konuşma bayram sonrasına kaldı 17. Haftadayım böyle bir kaypaklık görmedim şok etkisi yarattı iki gün bırak düşünmeyi hissetmedim bile böyle bişey düşündüğünü
Üstelik bir aydır düşünüyormuş
Ben 20 nisanda mecburiyetten söylemiştim hamile olduğumu sözlü olarak

Aynen öyle boşverin ya. Eşinizle yada kendiniz yapın alışverişi. Bir anne olarak evladımız için en iyisini biz yaparız zaten

Bende takviye kullanıyorum ama yemekten yana sebzedir ettir hiç adam akıllı beslenmiyorum ya. Doktor diyor haftada 2 gün et 1 gün balık ohoooo nerdeeee

Kuzu bı çok bebek 20. Haftasında gösteriyor belki senin o zamana bile kalmaz bir dahaki kontrolün ne zaman işte o zaman gösterir
Benim bile ense kalınlığından falan bildi doktor
Kız 12. Hafta da görenler ne görüp geliyor ya zaten dün ki doktorun saçını başını yollamadım içimde kaldı üç hafta sonra detaylıdan önce bi randevum var belki gösterir orda ama insan ağzından çıkanı yaşıyor yaa ben hep cinsiyeti farketmez 20. Hafta da öğrensem olur nasıl olsa 6 aydan sonra alışverişe başlayacağım dedim ve oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…