2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Çatı muyanesini nasıl yaptı canım elle muayne mi yoksa ultrasonla mi yaptı
Ultrasonla hep ölçüyordu zaten birşeyler . Ama çatı muayenesi diye gittim elle yaptı . Ya varya inan korkulacak birşey değilmiş hiç strese girmeye gerek yokmuş boşuna stres olmuşum ben

Aynen bebek kendi seçsin nasıl isterse öyle gelsin. Vajinal için gerekeni yapıcam hareket ıvır zıvır sancı beklicem ama zorlama yok. Ha bakayım vajinal olmuyor sezeryan da karşı değilim. İkiside uyar bana yeterli ki sağlıkla doğsun minnaklarımız

Ultrasonla hep ölçüyordu zaten birşeyler . Ama çatı muayenesi diye gittim elle yaptı . Ya varya inan korkulacak birşey değilmiş hiç strese girmeye gerek yokmuş boşuna stres olmuşum ben
Yok kuzu bende korkmuyorum kürtajdan sonra o muaynelerden o kadar çok oldum ki bide hamileyken ağrım vardı açılma var mı diye öyle muayne etti doktor artık korku falan kalmadı ama inşallah çatı muaynesi iyi çıkar benimde ya o biraz endiselendiriyor

Allahım sabır versin inanılmaz üzüldüm Allahım tez zamanda toparlamanı nasip etsin hakkında her şeyinn hayırlısı olsun çok zor çok benim de 2 kaybım vardı çok iyi anlıyorum seni

Ya bu kp ler neden hadleri olmayan her şeye yorum yapıyor anlamıyorum kafaya takmamaya çalış onun kendi ayıbı sonuçta hassas bir dönemdeyiz dinimiz sezeryan doğum yapmayın mı diyormuş bir sezeryan doğumu dine karıştırmamışlardı kuranda mı geçiyormuş tıp geliştikten sonra vahiy mi inmiş sinir oluyorum böyle düşünen kafalara hiç kimseyi ilhilendirmez doğum şekline kafa olarak neye hazırsan nasıl doğurmak istiyorsan öyle doğur zaten ikilemde olduğumuz yaklaştıkça içimizi kemiren şeyler bunlar saçma sapan düşüncelerini kendilerine saklasalar keşke

Aynen canım sağlıkla gelsinler inşallah kavuşalım da dert etmiyorum bende artık

Yengem de gördüm canım ben kıyamadım haline ya açılması olmasına rağmen doğum hızlansın diye suni sancı verdiler
Ama soylede düşün herkes farklı açı eşiği farklı yengen çok acı çekti diye sende çekecek değilsin yani eğer normal olursa ve suni sancıyla olursa da reddetme derim tabi kendin daha iyi bilirsin kendini

Merhaba
Bebeğimin kafası 4 hafta önden gidiyor
Doktor bir şey demedi ama . Tüm ölçümlerin ortalaması da 2 hafta önde gösteriyor. Gebelik şekerim var diyet yapıyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı ?

Kızlar yakında muayene olanlara soruyorum doktorunuz af edersiniz cinsel ilişkiyle ilgili bir öneride bulundu mu ? Hangi haftadan sonra yapmamak gerekiyordu bilgisi olan varmı beybiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…