2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
bende öyle içtim bende de aynısı oldu yavrum

İkiz oldukları için olabilir dediğiniz gibi, darısı bizim başımıza artık

2 Gündür belim ve bacaklarım inanılmaz ağrıyor. Dün işe bile gidemedim ağrıdan. Dünkü kadar olmasa da bugün de rahatsız edici derece de ağrıyor yine. Havalara aldanıp evin içinde şort ve crop ile dolaştım akşamları da esti biraz ama iyi geldiği için üstüme bişey de almadım. Üşütmekten olur mu ki bu ağrılar.

Doktora danışamıyorumki canım bugün gittim randevysyz bakmıyolar aslada randevu yok. İnsanları zorla özele teşvik ediyolar sanki acil durumda napcaz

Kahve işe yarıyor diye biliyorum

ya arkadaşlar eli ayağı şişmeye başlayan var mı napıyorsunuz bunun için
Ben de tam bunu sormak için gelmiştim ki yazdığını gördüm.16. Haftadayım ve çok fena özellikle ayaklarım şiş.sıcak ve yediklerim çok etkiliyor.bu ara canım kızartma çekti diye yedim bir iki defa ve çok şiştim.sanırım daha hafif şeyler yemeliyim artık.
Ödem için erken değil mi ya ama bilemedim
Siz kaçıncı haftadasınız

hemde davul gibi oluyor ayaklarım.dr tuzu azalt suyu çoğalt dedi.9-6 oturuyorum ofiste.ne yapsamda şişiyor
ben oldum olası tuz sevmem zaten minimum tuz kullanırım hep suyuda 2 2,5 litre içiyorum ama 1 haftadır şişiyorum 8-5 oturuyorum bende öğleden sonraları utanmasa ayakkabım olmicak ayağıma o derece ve daha 18+1
bu yaz bize nasıl geçecek kızlaarrrr

bu yaz zor geçecek.dr çok zorlanırsan rapor yazarım demişti.son çare bu

ben bi de adanada yaşıyorum 1 haftadır soğumadı vücudum hiç inşallah benimki de yazar bana rapor falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…