Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
bende neredeyse 1,5 aydır burun tıkanıklığı var canım. burnum kupkuru kanıyor bu nedenle. yatınca sıfır nefes. doktor sadece nemlendirici verdi burun içime sürüyorum o kadar.

Kızlar bişi sorcam sizin de koltuk altınızda dokununca hassasiyet başladı mı yada böyle normalden farklı mı ele gelmesi falan ? Meme ile ilişkili olabileceğini düşünüyorum da.Çünkü geçen baktığımda meme uçlarımda sanki çok azcık süt gelme olmuş, ufacık kurumuş gibiydi orda.

Evet canm hamilelik nezlesi diye de geçiyor ve doğumla son buluyormuş
İladin i doktor mu verdi canm peki
Her burun spreyi kullanılamıyor ya ondan sordum

bende neredeyse 1,5 aydır burun tıkanıklığı var canım. burnum kupkuru kanıyor bu nedenle. yatınca sıfır nefes. doktor sadece nemlendirici verdi burun içime sürüyorum o kadar.
Nemlendirici işe yaradı mı canm
Ben de gece ağızdan nefes alıp veriyorum boğazm kuruyor
Nasl bi nemlendirici bu canm

Aaa bilmem canm ben hiç farketmedim kendimde e

Kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım. 15+6 bebişim. Bugün bir saattir devam eden alt kasık ağrım var. Korkmalı mıyım yoksa rahim büyüdüğü için filan olabiliyor mu

Koltuk altında hassaslığın çok komik bir nedeni olabiliyor aksesuar meme meme dokusunun süt kanallarının koltukaltına taşması durumu bende çok saçma bir şekilde öğrenmiştim şuanda hassaslaştı hatta belki sizin de öyle olabilir

evet internetten baktım süt kanalları koltuk altıyla bağlantılı direkt ..muhtemelen bende de öyle bişi oldu.zaten biraz memem vardı birleşim yeri hafif etliydi biraz o yüzden şimdi bir tık daha şiş ve hassas

Kızlar siz hangi güneş kremini kullanıyorsunuz? Ben Solante pregna aldım ama hem sürmek çok zor hem de bembeyaz kalıyor suratta

Canımm araba buldun mu? Ben biraz araştırdım

Hepsi pusetli, 360 derece dönen tekerlek, kabin boy

Prego Aria: 7 kg, tek yön, 8-10 bin
Bagi neo: 9 kilo, çift yön ,19-20 bin
Prego scala: 9 kilo çift yön, 15-16 bin

hafif, çift yönlü, kabin boy bebek arabası bulanlar bizi bilgilendirirse çok sevinirim

Kızlar siz hangi güneş kremini kullanıyorsunuz? Ben Solante pregna aldım ama hem sürmek çok zor hem de bembeyaz kalıyor suratta
Bende onu kullanıyorum evet biraz yoğun krem azmı sürmek gerek nedir bilmiyorum ama o markanın farklısını kullanıyodum memnunım o yüzden değiştirmedim

Ya hassasiyet değil de iki koltukaltımda da bi cıkıntı gibi sertlik var elime geliyor. Onceki hamileliğimden önce vardı bunun gibi bir sey hamileliğimin basında genel cerraha gitmiştim ultrason istemişti aksesuar meme diye bir sey cıktı zararsızmış. Sonra kendiliğinden yok olmuştu. Bu hamileliğimin basında yine cıktı biraz büyüdü hatta. Haftaya doktora gittiğimde bir sorucam yönlendirirse yine giderim genel cerraha

Valla ben ilk hamileliğimden beri bugabooya bayılıyorum ama epey pahalı. Dün sahibinden de buldum bugaboo camelon 3, 2. El hem portbebe hem normal puset hem de cybexin anakucağıyla satıyorlar az kullandık demiş eşim görüştü akşam gidip bakıcaz. 3. Çocuk oldugu için heralde rahatım 2. El almakta bir beis görmedim bebek arabalarının volvosu diyollaa içimde kalcak almazsam bundan 4 sene önce de let go dan mclaren techno xt baston puset almıştım cok uyguna ondan da cok memnun kalmıştım mis gibi yıkamışlar yumuşatıcı kokuyordu buram Buram. Begendiğim seyler cok pahalı olunca 2. El bakmak mantıklı geldi

O bende de var bu göğüsler büyüyünce büyüdü bende.eskiden beri biraz vardı sanki ama şimdi arttı veya hassaslaştı.zararsız ise iyi

Muhtemelen aksesuar meme var sende de hiç sorun etme tehlikeli birşey değil sadece kolaltında meme dokusu var demek biraz ağrıyabilir şişer kolunu kapattığında acıyabilir normal bunlar emzirmeye başladığında da yine aynı gidiyor

Bende onu kullanıyorum evet biraz yoğun krem azmı sürmek gerek nedir bilmiyorum ama o markanın farklısını kullanıyodum memnunım o yüzden değiştirmedim
Hamileler için olanlar mineral filtreli olduğu için bembeyaz yüzde kalıyor zor emiliyor dıştan koruyor.. ben normal kimyasal filtreli kullanıyorum

Ayynısı bende var sabahları neyse aksın sıkıntı değil ama geceleri asla uyuyamıyorum çünkğ nefes alamıyorum. Son çare breatheright var ya burun bantları onlar işime yaradı baya açıyor ama biraz acıtıyor da burnumu

Şuan boyutu öyle aşırı değil umarım çok büyümez canım korktum ama kötü huylu bişi olmadığını öğrenince aydınlandım biraz da araştırdım.bazısında doğumdan sonra büyüyor Hatta ordan süt bile gelebiliyormuş

Benim baya büyük ama hiç süt gelmedi bazen enfeksiyon kapmış gibi sivilce şeklinde yaralar çıkabiliyordu o kadar umarım sende yaşamazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…