Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Şuan o kafadayım sürekli araştırıyorum kararsız kaldım

Çevremdekiler aklımı karıştırıyor canım benimde. Yaptırdım pişmanım 2. Ye hiç yaptırmadım falan deniliyoda ondan sizede sorayım dedim

Kızlarım iyi geceler size bir şey danışmak istiyorum aşırı bilgisizim bu konuda kafama da çok takıldı. Bugün 5. kez beta baktırdım 3.5 çıktı daha sıfırları göremedim. 1 haftadır da sanki adet olacakmış gibi ağrılarım vardı adet olurum falan diye ped taktım neyse eve bir geldim iç çamaşırımı değiştirirken vajinadan resmen upuzun böyle şeffaf sümük gibi bir şey sallanıyor çok şaşırdım ilk defa başıma böyle bir şey geliyor. Yumurtlama da nasıl olur bilemiyorum pcosluyum daha önce yumurtlamadım kendi kendime aşılama dönemlerinde de hiç dikkat etmemiştim yumurtladım mı nasıl yumurtladım ne oldu diye. Sizce ne olabilir bu? Kürtajdan sonra da 37. günüm bugün.

Kızlar 2li testten sonra doktorunuz bı sorun gormesede 3lu tarama testi istedi mi sizlerden.
2li taramada hiç bir sorun çıkmadı ama doktor 3lü taramada istedi

Canm benim doktorum 5in altına düşmesi önemli bizim için demişti illa sıfır olacak siye bir şey yok hormaonlardan bazen hemen sıfır olmuyor demişti tabi kontrol et yükseliyor mu yükselmiYor Diye demişti diğer söylediğin şey hakkında bir fikrim yok canm

Oyy balımm yaa zor geçti desene lohusa dönemin, şimdi belki biraz daha iyisindir
Bu kolik ne zamana kadar sürüyor kii
Allâh yardımcn olsun valla

18-23. Haftalar diye biliyorum canım detaylıyı, 1 haziranda kaç hafta olacak
16.hafta da olacagm sanrm bebeim ayın birinde bakalım göreceğiz:)

Çok teşekkür ederim canım çok şükür bebislerim gayet sağlıklı ve kıpır kıpırdı ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü gayet güzeldi okadar rahatladım ki anlatamam
Oyy cok şükür arkadaşm daha gözün aydın
Ayy balım ben de bu konuda cok bilgisizim malesef yaa

Canım yüksek ihtimal yumurtlama belirtilerine benziyor akıntında normale oranla biraz artma varsa öyle olabilir. Yumurtlama dönemide hcg çok küçük bi artış yapabiliyor senin değer gibi. Yumurtlama testi kullandığım için biliyorum. İstersen bi.ovulasyon testi al

Bak zaman geçmiyor geçmiyor derken haftalar nasıl geçmiş

Evet canım yumurtluyor olabilirsin, Dr un izin verdiyse degerlendirebilirsin ama genellikle en az 1 adet donemi geçmesini öneriyorlar canım

Oğlan anaları isim dülğbd
Toprak burak çok benzer gibi bana göre doruk ve ege benim listemde de vardı ama toprak ismine ege daha çok yakışıyor gibiçağanı demiyorum onu eledim bile
bir Ege li olarak ağır basıyor Ege ismi
Eşimle oğlum çağan diye tutturdu kandırmam lazım onları

Kızlar 2li testten sonra doktorunuz bı sorun gormesede 3lu tarama testi istedi mi sizlerden.
2li taramada hiç bir sorun çıkmadı ama doktor 3lü taramada istedi
Rutinlerde isteniyor canım, ben yaştan dolayi nifty yaptırdım bu defa çünkü ikili yaptırsam yaştan dolayi direkt riskli çıkardı, bugün yarın sanuc bekliyorum, Allahım hepimize güzel haberler alabilmeyi nasip etsin

Ben kendim yay burcuyum inşallah baby’imde yay burcu olacak kız olarak yay burcu tanıyorum ama erkeğin yay burcu nasıl olur bilmiyorum cinsiyet henüz belli değil
Benim kizim yay burcu n Cok naïf akıllı düşünceli laftan anlayan bir kız bütün yaylar mı böyle bılmıyorum cokda istediğini yaptıran bir tıp yay erkegi bilmiyorum bende
Benim kasım sonuna geliyor yay olacak büyük ihtimal ama akrep erkeği de çok iyi oluyor bence
Vala akrep kadını zor derler ama bilmiyorum erkek olarak akrep ıyı bencede
Aynen öyle saglıkla doğsunlarda
Selam bebeim bana doktor hiç erkek demedi çevremdekiler erkek galiba diyorlardı
Onlarn etkisinde kalmştm ama gönlüm kız istiyordu
Rabbim gönlüme göre nasip etti çok şükür
Sağlıkla gelsinlerr
cok şükür prensesin oluyor tadını çıkar
Aynen canm benim şimdilik akrep gibi:)
Benımde akrep gıbı
İşalahh kötü bişey yoktur sıkma canını o doğmak isterse ne yaparsan yap doğar rabbım nasıp etsın sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…