2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
İnşallah.aynen kontrolleri özelde gidiyim doğuma da Allah büyük inşallah.
Yok cnm ayrıca demir kullanmıyorum sadece yeni multivitamin yazdı doktor folik asit bitti ona başladım

Valla cnm baya da beklemişsin aslında.Ben sürekli annemle dertleşmezsem duramam o yüzden en başından beri biliyordu.Allah korusun negatifliklerde de destek oluyorlar aslında.Ben babalara söylemeyecektim ama eşle aynı fikirde olamadık maalesef.Başından söylemediysen testleri de atlat öyle söyle madem.

Kızlar bu sabah ilk tuvalete çıktığımda koyu sarı bi akıntı geldi peceteye bi an korktum başım döndü yatağa zor attım kendimi 12+5im sizlerdede oldu mu?

Selam kızlar nasılsınız? Ben bugün anneme gideceğim kız kardeşlerimle birlikte anneler gününü kutlamak için. Ve hamileliğimi söyleyeceğim. Yarın akşam da eşimin ailesine söylemeye gideceğiz. Bu arada bu sabah başka bir Dr gittim cinsiyetten emin olmak istedim. Açık ve net bir şekilde gördük oğlumuzu Rabbim sağlıkla vaktinde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize

İnşallah.aynen kontrolleri özelde gidiyim doğuma da Allah büyük inşallah.
Yok cnm ayrıca demir kullanmıyorum sadece yeni multivitamin yazdı doktor folik asit bitti ona başladım
Banada demir falan başladı halbuki demir deposu dolu ama anlamadım bide imom OMEGA verdi

Sistemleri bozukmuş normalde salı gircektim17 sine anca düzelir edip yolladılar beni
Neyse her şerde vardır bir hayır canım benim Allah'ın izniyle hiç bişey çıkmaz degerlerinde düşerse bı derin nefes alırsın çünkü benim gittiğim doktorlar beni çok panik ettirmislerdi

Kızlar bu sabah ilk tuvalete çıktığımda koyu sarı bi akıntı geldi peceteye bi an korktum başım döndü yatağa zor attım kendimi 12+5im sizlerdede oldu mu?
Canım enfeksiyon falan olmasın bende hep beyaz akıntı oluyor hiç öyle olmadı ama enfeksiyon olabilir bı baktır istersen yanlış bilgide vermek istemem ama endişelenme

Neyse her şerde vardır bir hayır canım benim Allah'ın izniyle hiç bişey çıkmaz degerlerinde düşerse bı derin nefes alırsın çünkü benim gittiğim doktorlar beni çok panik ettirmislerdi
Bu benim ikinci bebeğim oğlumda hiç yaşamadım haliyle yabancıyım bilmiyorum haliyle korkuyorum ben neden yükseliyor diye öğrenmeye gidiyorum adam bana diyo ki şimdilik tehlikeli değil gibi ama olabilir de ya sen bana belki de diye bi ben 2 hafta sonuç bekledim

Acaba iltihap yada enfeksiyon olabilşr mi canm
Bir defa mı geldi sadece..
Bende beyaz akıntı oluyo

Oyy canm cok iyi düşürmüşsünüz artk söyleyin bence de anneciklere
Senin ilki kızdı demi canm
Ayy ne güzel simdide bir prens geliyorr

Amin inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza Ben gebeligimi her türlü devam ettirmek isterim aslında fetal DNA yaptırmayı da dusunmuyordum ama eşimin karari da önemli, Allahım böylesine zor kararlarla karşı karşıya bırakmasın hiç birimizi inşallah

Oyyyy maşallah çok anlamlı olacak Anneler günü için çok sevindim

Nasıl bu zamana kadar böyle güzek bir haberi vermediniz ben ona üzüldüm açıkcası bukadar gizem neden pek sürprizi kalmamış bence artık yani sağlıksızsa söylemeyecekmisiniz ben anlamadım
Daha önce 2 kaybim oldu, annemler bilince kendilerini tutamiyolar çok kişi duyuyor yine öyle olsun istemedim. Sagliksizsa farkli alternatifler olabiliyor biliyorsunuz, aldırmayı kesinlikle hiç istemem ama eşimin de fikri önemli olacak, Allahım öylesine zor kararlarla karşı karşıya bırakmasın. Korktuklarimiza ugratmasin inşallah. Neden sürprizi kalmamış onu anlayamadım, aslında büyük sürpriz olacak duyduklarında.

Kuzum bazen doktorların dediğine bakma banada aynısını yaptılar gecelerce hep sonuçları gördüm rüyamda ama kadın doğum uzmanın dedi ki gebelikte hormonlar nedeniyle değerlerin yükselmesi çok normal dedi yani içini ferah tut sonuçlarında temiz çıkacak sonra değerlerin düşecek Allah'ın izniyle hatta burayada yaz lütfen sonuçların falan çıkınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…