Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Kızlar benim 1 haftadır yoğun kahverengi akıntı var korkmayın daha dün bebeğim 11 mm olmuş kalp atışı vardı bazen böyle alıntılar oluyormş düşük tehlikesi dediler ama çok şükür 1 haftadr geliyor ben sorun yaşamadım inşallah yaşamam da
İnşallah yaşamazsınız şükür birşey yokmuş,
Bende biraz kendimi dinliyip ona göre hareket edicem,
Tam tehlikeli haftalardayız sanırım 🥲

İnşallah yaşamazsınız şükür birşey yokmuş,
Bende biraz kendimi dinliyip ona göre hareket edicem,
Tam tehlikeli haftalardayız sanırım 🥲
Öyle canım düşeceği varsa ne yapsak boş ama bol istirahat ayrıca progestan gerisi nasip kısmet 🤲

Benimki tam tarif edemedigim bi renk biraz kendimi dinliyim çogalırsa acile giderim,
Yoksa yarını bekliycem mecbur. 😢

Bu haftalar tam tehlikeli haftalar sanırım,
Çalışıyorum sürekli egilip kalkmam gerekiyor bilmiyorum 😕
Bende geçen hafta çok yoğun çalıştım 16 saat çalıştım zamanlar oldu sürekli oturur vaziyette yada ayakta hiç uzanmıyorum haftasonu evdeydim şuan da 3 gündür 12 saat çalışıyorum biraz da evde temizlik yaptım bayram düye ama baya korktum şuan yarın izinliyim tüm gün uyumayı düşünüyorum

Kızlar bende birşey soracağım 9 haftalık benim minik . Bende akıntı var .biraz ayıp olacak kusura bakmayın Baya iç çamaşırımda kalıp kuruyor sık sık değiştirmeme rağmen. Beyaz yoğun . Sizde de var mı normal mi bu durum ?
Bem de öyleyim 7 haftaya yaklaştık. Baya beyaz sürekli bir akıntı var günde kaç kez iç çamaşırı değiştiriyorum. Ama normal diyorlar hamilelik akıntısı diye ismi bile varmış

Kızlar ya benim 9+1 ilk defa kahverengi bi leke gördüm kan mındeğğl anlamadım ilk önce ama kokudan su metal kan kokusu olur ya öyle anladım doktora geldim çok şükür bebek iyimiş bir sıkıntı yok pazartesi kadar oksapar ve aspirini kesti ve şaka gibi şuan aktif kanmama yok diye rapor vermesi yarınla üç gün üstüste 12 saat çalışmış olacağım riske atıp gitmek istemiyorum resmen 1 saattir rapor alamadık 3. Hastaneye geldik şimdi özel hastaneler bile vermedi ya
Çok şaşırdım nasıl vermezler ya ? Özel hastanenin vermemesine de inanamıyorum hangi şehirde oturuyorsunuz

Kızlar bende birşey soracağım 9 haftalık benim minik . Bende akıntı var .biraz ayıp olacak kusura bakmayın Baya iç çamaşırımda kalıp kuruyor sık sık değiştirmeme rağmen. Beyaz yoğun . Sizde de var mı normal mi bu durum ?
merhaba bende de var. rengi koyu olmadigi ve kokusu olmadigi surece normal diye biliyorum. gunluk ped kullanip sikca degistiriyorum. yoksa mantar, bakteri vs olusabilir.

ayrica hic de ayip degil :KK200:

Bem de öyleyim 7 haftaya yaklaştık. Baya beyaz sürekli bir akıntı var günde kaç kez iç çamaşırı değiştiriyorum. Ama normal diyorlar hamilelik akıntısı diye ismi bile varmış
Aman aman günlük pedde kullanmayı bıraktım tahriş olacak çünkü. Bende sürekli iç çamaşırı. Ay birçok kişide varmış sevindim en azından

Benim de 6 haftalık, aynen var bu bahsettiğiniz akıntı. Bazen 4-5 kere değiştiriyorum, normal galiba.

X