Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Hepinize iyi bayramlar kızlar utanarak bişey sorucam benim bugün iki defa sarı kahverengi karışık yapışkanlı akıntım oldu doktora gitmelimiyim 9nhafta 1 günlüğüm belim azcik agriyor
Evet gidin benim 1 haftadır var dr a defalarca gittim eski kan ama bazen düşük tehlikesi deniyor bana yatak istirahati ve progestan verdi mutlaka gidin ama korkmayın bir şey yoktur

Merhaba, 8+4'deyim. hatta size su an bunlari yazarken patlamis misir yiyorum :'( . midem 2-3 saate bir yanmaya basliyor yemezsem. henuz kusmadim. sanki o noktaya gelirse hep kusacakmisim gibi geldigi icin hemen bir sey atiyorum agzima yanmaya basladiginda. cunku hala calisiyorum ve kusmalar baslarsa calisamam.. sizin bulantilariniz kacinci haftada baslamisti?

Bu arada saglikli bir gebelik ve kolay bir dogum diliyorum hepimize:KK200:
6.hafta gibi başladı benim bulantılarım,
Dünden beri bende mısır yiyorum 😄
Acıkıp yemediginde de bulantıların arttıgını farkettim ama yiyince de bulantı geliyor anlamadım 😄
Bende çalışıyorum şimdilik işi etkileyecek bi sıkıntı yaşamadım.

Amin hepimize inşallah ♥️

Kızlar bende bugün çok az böyle açık kahverengi gibi diyebilecegim bi lekelenme oldu,
9.haftadayım benzer şeyler yaşayan oldumu ?

Vajinal Mantar vardı 3 gün fitil kullandım,
Son fitili pazar günü kullandım,
Acaba onunlamı alakalı 😕

Kızlar bende bugün çok az böyle açık kahverengi gibi diyebilecegim bi lekelenme oldu,

Acaba onunlamı alakalı 😕
Hastane uzak değilse gitmeni tavsiye ederim benim ozeldeki doktorum mutlaka git dedi

Acaba onunlamı alakalı 😕
Ya bende de dün oldu 9+1 bebek iyidi çok şükür ama ben bayağı korktum ya

Şöyle yaran kabuk bağlarda o eski kana ıslak peçeteui sürünce böyle açık kahve renkli
Benimki tam tarif edemedigim bi renk biraz kendimi dinliyim çogalırsa acile giderim,
Yoksa yarını bekliycem mecbur. 😢

Bu haftalar tam tehlikeli haftalar sanırım,
Çalışıyorum sürekli egilip kalkmam gerekiyor bilmiyorum 😕

Kızlar benim 1 haftadır yoğun kahverengi akıntı var korkmayın daha dün bebeğim 11 mm olmuş kalp atışı vardı bazen böyle alıntılar oluyormş düşük tehlikesi dediler ama çok şükür 1 haftadr geliyor ben sorun yaşamadım inşallah yaşamam da

Vücutta progestan hormonu ya da bebeğin eşi damara değince veya bir çok nedenden akıntı lekeler oluyormş çoğunlukla bir şey olmuyor

Ama mutlaka dra görünün kanama alanı var mı sorun var mı. Hayır ağrım yok öyle arada hamilelik ağrısı ekstra ağrı yok

X