Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
sevindim canım saol. bir de şişkinlik hissi. az yessm de dünyaları yemişim hissiyemekten kalkınca patlayacak gibi hissediyorum normal yedigim halde cay su bile içemiyorum
Canım o bende de var su içsem sanki şişiyorum bence 2. trimesterde geçecek tamamen bunlar. En rahat edilen dönemmiş zaten öyle diyorlar

merhaba hayırlı olsun. kimyasal da genelde bu kadar yükselmeden düşüşe geciyor. ben de 40 a yükselip düşmüştü. kimyasal değildir katlanarak artar beneğiniz sımsıkı tutunur inşallah
İnsallah icim rahatladi biraz olsun. Peki hic belirti olmamasi normal mi. Beta kac olunca bulanti falan basliyor..birde ben ne zaman kalp atisini duyabilirim sizce ?

Profil ismimi nasl degistirebilirim. Birde yazdigim mesaji silme olanagim yok mu?? Siteyi henuz yeni kullaniyorum:)

Hayırlı olsun şimdiden çok sevindim. İnşallah sağlıklıdır, kucağınıza alırsınız sağlıkla kimyasal gebelik bende geçirdim bu kadar yüksek beta olmuyor diye biliyorum. İyi haberler verirsiniz inşallah

İnsallah icim rahatladi biraz olsun. Peki hic belirti olmamasi normal mi. Beta kac olunca bulanti falan basliyor..birde ben ne zaman kalp atisini duyabilirim sizce ?
Belirti olmaması normal bence, bende sadece koku hassasiyeti oldu o da çok fazla değil. Her gebelik dönemi birbirinden bambaşka. Aynı kadının 2.-3. Gebeliği bile farklı oluyor. Ben 6 haftada keseyi gördüm. Yine aynı hafta kalp atışı duydum. Keseyi sende sanırım 4. Haftadan sonra ya da 5. haftadan sonra görebilirsin

Adet gecikmesi dışında belirti olmaması çok normal şu an. İlerleyen haftalarda belirtileriniz ortaya çıkabilir. O da gerçekten belli olmuyor her kadının farklı belirtileri oluyor

İnş sağlıkla ilerler bende kimyasal olacağını çok sanmıyorum değerin gayet güzel Allah hiç beklemediğin anda nasip etmiş rabbim kucağına aldırmayı da nasip etsin bizde senin yorumlarını burda görmek çok isteriz dualarımızda olacağından şüphen olmasın güzel haberlerle gelin inş

arkdaslar ikinci beta degerim 1380 cikmis. İlk beta 730 du. İyimi sizce .??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…