Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bende 8 hafta 5 günlük hamileyim 6 haftadan beri 7 haftanın sonuna kadar lekelenme yaşadım halada kasık ağrısı yaşıyorum progestan günde 3 defa folik asit ve olsalar ve coraspin kullanıyorum ama doktor gayet iyi diyor ama Gine tabiki korkuyorum
Canm bende de baya kaşık ağrısı var doktor normal buluyor lekelenmeler oluyor bir çoğumuz da Allahım izniyle sıkıntısız geçecek doğacaklar

Valla almayıp da hatta verenlere helal olsun bende bir boğaz açılması başladı ki 3 kiloya yakın aldım kıyafet bulamaz oldum kendime. Sürekli bir mide kazıntısı oluyor aniden sanki bütün gün hiç bir şey yememişim gibi

Valla almayıp da hatta verenlere helal olsun bende bir boğaz açılması başladı ki 3 kiloya yakın aldım kıyafet bulamaz oldum kendime. Sürekli bir mide kazıntısı oluyor aniden sanki bütün gün hiç bir şey yememişim gibi
Aslında bulantıda yok bende yiyorumda zayıfımda alsam sırıtmaz, ama kilo alsamda olur diye düşündüğüm için veriyorum bence 😅

Kızlar valla ben aşılamayla hamile kaldım aralıktan bu yana progestan femara yok gonal-f kullana kullana felaket kilo aldım hamileliği öğrendikten sonra da 1 kilo mu ne almışım. Güncel kilom 67 😅 jean falan giymek hak getire… göbeğim 4 aylık var şu an öyle duruyor. Daha 7+3 teyim. 🥰 Eğer bebeğime bir şey olmazsa her şey yolunda giderse yarın, 15 nisanda diyetisyene gideceğim.

Bende de aynı🫣 iki hafta raporluydum bu evde 3. Haftam olacak bir de kendimi yormamak adına sürekli yatıyorum 🫣 boşluktan yemeğe sardım sanırım ben, aniden acıkıyorum 😬 amaan ya aslında çok da önemli değil sağlık olsun da sonra kilolar verilir

Bende de aynı🫣 iki hafta raporluydum bu evde 3. Haftam olacak bir de kendimi yormamak adına sürekli yatıyorum 🫣 boşluktan yemeğe sardım sanırım ben, aniden acıkıyorum 😬 amaan ya aslında çok da önemli değil sağlık olsun da sonra kilolar verilir
Evet ben de hep yatıyorum ve aniden acıkıyorum mide bulantılarım geçtiğinden beri sürekli modum bu 😁

benim de rahatsız edici kasık agrım var ilk günler hafiftı yerleşmeden vs diyordum. ama son günlerde daha şiddetli kasık agrısı yasıyorum özellikle harekete bağlı. inşallah normaldir🙏🏻9+2

benim de rahatsız edici kasık agrım var ilk günler hafiftı yerleşmeden vs diyordum. ama son günlerde daha şiddetli kasık agrısı yasıyorum özellikle harekete bağlı. inşallah normaldir🙏🏻9+2
Ben çarşamba günü sorduğumda normal bebek büyüyor demişti doktorum benim de çok kasık ağrım oluyordu çünkü

Merhaba arkdaslar. 13 yildir bebegimz olsun diye ugrastik,4 tup denemesi 3 asilama sonuc olumsuz. İki gun once beta testim 730 cikti birazdan tekrar yenileyecegim sonucu merak ediyorum insallah ikiye katlanmistir.. Bu bana tamamen surpriz oldu klomen ictm oylesine ve oldu galiba insallah saglikla ilerler kimyasal olmaz :KK43:( yillarca okudum yorumlari smdi yazmak cok mutlu ediyor beni.🌸

Merhaba arkdaslar. 13 yildir bebegimz olsun diye ugrastik,4 tup denemesi 3 asilama sonuc olumsuz. İki gun once beta testim 730 cikti birazdan tekrar yenileyecegim sonucu merak ediyorum insallah ikiye katlanmistir.. Bu bana tamamen surpriz oldu klomen ictm oylesine ve oldu galiba insallah saglikla ilerler kimyasal olmaz :KK43:( yillarca okudum yorumlari smdi yazmak cok mutlu ediyor beni.🌸
Ayyyy dualarım sizinle inşallah iki katına da artar keseyi de kalp atışını da görürsünüz sular seller gibi ilerler 🙏🏼😍😍

Ben çarşamba günü sorduğumda normal bebek büyüyor demişti doktorum benim de çok kasık ağrım oluyordu çünkü
sevindim canım saol. bir de şişkinlik hissi. az yessm de dünyaları yemişim hissi😔yemekten kalkınca patlayacak gibi hissediyorum normal yedigim halde cay su bile içemiyorum

merhaba hayırlı olsun. kimyasal da genelde bu kadar yükselmeden düşüşe geciyor. ben de 40 a yükselip düşmüştü. kimyasal değildir katlanarak artar beneğiniz sımsıkı tutunur inşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X