Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Benim de ilk gebeliğimde tam iki katına çıkmamıştı yakın çıkmıştı. Bence çok güzel kendisi de şu an yanımda selam söylüyor teyzesi 🙏🏻 her şey yolunda şu an
Ahhh nasil sevndm anlatamam. Cok uzn yillardir bekliyorum sabir ettm hc isyan etmedim rrabbime binlerce sukur. Evladini kocaman öpuyorum. Sagol🌹

Canım o bende de var su içsem sanki şişiyorum bence 2. trimesterde geçecek tamamen bunlar. En rahat edilen dönemmiş zaten öyle diyorlar 🥹
inşallah. bu his günlük hayatımı cok kötü etkiliyor aşırı modum düşüyor. ay hadi inşallah 2. trimestere sağlıkla ulaşırız🙏🏻🤲🏻

arkadaşlar her şey bizim için bu süreçte stres kaynı mutluluk karışık ilerlerken eşlerinizle nasılsınız bu süreçte? Kaç haftadır beraberliğimiz yok özeldeki doktorum haftada 1 beraber olun dedi devletteki bir süre bekleyin dedi. Eşim bir şey demiyor ama haftalar olduğu için onunda hormonları sıkılmaya başladı açıkçası bende onu özlüyorum. Onu da ihmal etmeden bu süreç iyi gider inşallah.

Kızlar günaydın artık kendimi çok anormal hissetmeye başladım sabahları mide bulantıısndan kıvranıyorum prilam içiyorum azalttı ama geçirmiyorrr akşamlarıda hafif hafif bulantı oluyo ama aşırı halsizlik sanki hasta olursun da canın hiç bişey istemez tadın olmaz ööyyle yatarsın ya aynı o şekil depresyonda gibi sadece yaıtyorum hiç bir işe elim gitmiyor halim olmuyor duşa bile zor giriyorum bugün halam bütün aileyi iftra çağırdı gidip sosyalleşmek ve hepimiz bir aradayken bebek haberini vermek istiyorum ama bu şekilde nasıl gidiceğimi bilmiyorum eşiminde artık bu halimden sıkıldığını hissediyorum :KK43: sizlerde durum nasıl (7.haftadayım)
Aynı durumu yaşadım hayattan soğumuştum berbat bir şey 😶10 gün kadar sürdü benim. Bulantı hapı kullanmaya başladıktan sonra düzeldi şükür. Darısı başınıza inşallah.

arkadaşlar her şey bizim için bu süreçte stres kaynı mutluluk karışık ilerlerken eşlerinizle nasılsınız bu süreçte? Kaç haftadır beraberliğimiz yok özeldeki doktorum haftada 1 beraber olun dedi devletteki bir süre bekleyin dedi. Eşim bir şey demiyor ama haftalar olduğu için onunda hormonları sıkılmaya başladı açıkçası bende onu özlüyorum. Onu da ihmal etmeden bu süreç iyi gider inşallah.
Biz koptuk eşimle o konuda. Bende özlem de yok istekte. Adamı görünce sinirlerim zıplıyor nedense. Garibim etrafımda pervane ama hormonlar işte çok gergin ve tahammülsüz oldum. zaten ağır geçiriyorum mide bulantısı halsizlik sürekli uyku hali oluyor o yüzden bunu düşünüp isteyebilecek sağlıklı bir ortam yok maalesef.

Ben de ihmal etmek istemiyorum ama zaten sıkıntılı bir sürecim var, bir de istek 0😌

Biz koptuk eşimle o konuda. Bende özlem de yok istekte. Adamı görünce sinirlerim zıplıyor nedense. Garibim etrafımda pervane ama hormonlar işte çok gergin ve tahammülsüz oldum. zaten ağır geçiriyorum mide bulantısı halsizlik sürekli uyku hali oluyor o yüzden bunu düşünüp isteyebilecek sağlıklı bir ortam yok maalesef.
Aynı durum bende de var maalesef. İyice gergin olmaya başladım stresim kaygım ona da yansıyor ve sürekli bir sebepten tersliyorum tartışma çıkarıyorum 🫠

Canım bize de ilişki yasak ve bir süre daha da öyle olacak gibi görünüyor. Birbirimizi özlesek bile kaybımız olduğu için cesaretimiz de yok maalesef. Tek düşündüğümüz şey bebeğimizin sağlıkla büyüyüp doğabilmesi için elimizden geleni yapmak, mümkün olduğunca hoş sohbetle geçirmeye çalışıp modunuzu yüksek tutarak sağlıklı bir şekilde ilerleyecektir inşallah

bence onemli olan aradaki bag güzel vakit gecirmeye calısın.özel bir durum var sonucta. biraz da sabretsinler.

X