Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bende 8 hafta 5 günlük hamileyim 6 haftadan beri 7 haftanın sonuna kadar lekelenme yaşadım halada kasık ağrısı yaşıyorum progestan günde 3 defa folik asit ve olsalar ve coraspin kullanıyorum ama doktor gayet iyi diyor ama Gine tabiki korkuyorum

Kızz bu sefer de bayram alışverişine gittik🤣 ankaradan da görümcemler geldi iftarda beraberdik teli pek alamadm elime😁
Şükür hersey yolunda 😍
Maşallah kız o yoğunluğa iyi dayanıyorsun. Ben annemler 3 gün geldide yatmaktan kendime gelemedim😅 çok şükür canım bir daha ne zaman çağırdı😍

Bende 8 hafta 5 günlük hamileyim 6 haftadan beri 7 haftanın sonuna kadar lekelenme yaşadım halada kasık ağrısı yaşıyorum progestan günde 3 defa folik asit ve olsalar ve coraspin kullanıyorum ama doktor gayet iyi diyor ama Gine tabiki korkuyorum
Doktor bende lekelenmede kan sulandırıcı hapı kesti, iğneyle devam ettik. Kasık ağrısı bence normal rahim büyüyor çünkü

Korkma bebeğim korkma miniğine güven o çok güçlü ♥️

ya ben zaten kilolu hamile kaldım boy 165 kilo 70. Doktor tartıya çıkarıp 70i görünce ne falan oldum hep 65 sanıyordum dkdkdk kilo almak pek istemiyorum ama iştahım açıldı ve inanılmaz şiştm gerçekten göbeğim baya baya var hamile olduğumu öğrenmeden önceki (7 haftalık gebeyim) pantolonlarım bile olmuyor beli 🥲

X