2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benimde 20 haziran transfer günüm.. kızlar transfer de ağrı acı oluyor mu speküle takıyorlar ya rahimi açmak için ondan biraz tırsıyorum daa

Sagol canım darısı başına olsun
8 Haziran da transfer olmuştum
14 Haziran da verdim
Bir de bugün yani 16 Haziran da vermiş oldum

Ya bayram diye tun hastane polikinlikleri kapali nereye verdin kan canim acilden mi girdin? Birde hamilelik testi ne kadar acaba
Canım ben devlet hastanesinde acilde yaptırıyorum
Tüp bebek tedavisindeyim bugün kan vermek zorundayım diyorum

Benimde 20 haziran transfer günüm.. kızlar transfer de ağrı acı oluyor mu speküle takıyorlar ya rahimi açmak için ondan biraz tırsıyorum daa
Yok gerçekten anlamıyorsun bile ne ara koyduklarını ama o aleti takıyorlar, sadece derin bi nefes al daha rahat olacaktır ben yurtdisindayim, transfer sonrası tamam kalkabilirsin istersen tuvalete gidebilirsin artık dediler ve hiç öyle uzanmaca 1 saat beklemece bile olmadı, toplu taşıma ile eve döndük :)
Embriyonun tutunmasi için rahimde kan dolaşımı olması lazımmış, doktorum varis corabi kullanmaya başlayabilirsin dedi, onun da faydası oldu bence giymediğim zaman bacaklarımda ağrı oldu mesela.
.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…