2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Amin inşallah kuzum Allah razı olsun Kesinlikle insalalh o günleri de görürüz çok kısa zamanda nasip eder rabbim inşallah bize de tüm olmayanlara inşallah Hemde nasıl aciyor katlanmak dayanmak zoeundayim malesef hayırlı bayramlar canım benim

Her hastanenin çalıştığı ilaçlar ve yöntemler hassasiyette farklılık gösterebilir üzülmeyin aynı yerde yaptırmaya özen gösterin

Demı 2 yudum alayım yanı hahaha ay ne guzel oldu grubumuz guzel poztıflerımızı de alalım inş hamıs arkadaslarımızın duası tutar
Amin insallah canım hepimiz sevinelim
Şimdi derdimiz pozitifi gormek
15-20 gün sonra ay kese diyeceğiz ay kalp atışı
Böyle böyle 9 ay beraberiz insallah hep güzel haberlerle hep gülerek

Slm kızlar hayırlı bayramlar bende 11 Haziran 4bb 5. Gün embriyosu 2 tane transfer oldum 23 Haziran test günüm transferin 3. Gününden beri kaşık ve bel ağrım çok inşallah belirtidir zaman hiç geçmiyor
İnsallah öyledir canım
Zaman hepimiz için durmuş gibi vallahi
Diyorum ki gözümü kapasam bir açsam bir ay geçmiş olsa

Farklı yerlerde verdiğin için yanlış sonuç çıkıyor
Önemli olan aynı yerde hatta aynı saatte test vermen
Canını sıkma sali günü daha güzel değerler alacaksin

Bende 42 yaşındayım hiç korkma
Rabbim nasip edecek ve rabbim mutlaka kolaylık verecektir
Bugün 5. Günüm benimde

Maşallah sağlıkla tutunmuş annesi
Değerin gayet güzel
Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah

Farklı yerlerde verdiğin için yanlış sonuç çıkıyor
Önemli olan aynı yerde hatta aynı saatte test vermen
Canını sıkma sali günü daha güzel değerler alacaksin
Doktorum da farklı yerlerde farklı sonuç çıkabiliyor, endişelenme dedi.Allah razı olsun sizden ve moral veren herkesten çok üzülmüştüm Allah kimseyi umutsuz bırakmasın,süreç cidden sabır gerektiriyor bir aşama bitiyor biri başlıyor.

Aynen öyle
Daha yolun çok başındayız
Ama bu günlerde geçecek elbet
Ben ilk hamileliğimde çok badireler atlattım
Kan değerim önce 2 kat artmadı sonra 3 kat arttı 2 hafta sonra sonra keseyi görmeye gideceğim gün kanamam oldu
4 aylıkken yine kanamam oldu
Çalışıyorum perşembe günü doğum iznine ayrıldım cuma günü acil doğum yaptım yüksek tansiyondan

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim Allahım cümlemizin bu yolda emek veren herkesin yüzünü güldürsün inşallah pozitif düşünüyoruz pozitif oluyor
Amin inşallah
Baştan beri pozitif düşünüyorum
Hatta telefonuma bile gebelik takibi ekledim o kadar yani
Bugün 5. Gün bitti
Geriye kaldı 5 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…