2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ayni tarihe yakin test yapicaz hepimiz rabbim hayirlisiyla pozitiffffffff diye kocaman yazip haber vermeyi nasip etsin:)) valla karnim popom kolum mosmor ignelerden
Aminnn canımmmm, ayy valla benim de her yerim morardı

Transfer sonrası bekleyiş çok zor olsa gerek ama biz de bir an önce o aşamaya geçsek artık Doktor'um yarın tekrar kontrol için çağırdı bakalım yine ne ilaçlar eklenecek

Valla bende iste dedigim gibi sabah hafif bi regl krampiyla uyaniyorum hayalmi gerçekmi belli degil goguslerim zaten transferden once hassasiyet baslamisti sanirim progestan igneden dolayi onun haricinde yok yani pozitif cikmis olsa belirtisizdim derim bi ara umutsuzluga dustum falan ama suan modum iyi bilmiyorum bakicaz idrar testine falan da hic yaklaşmiyorum travmatik anilarmiz var kendisiyle :)) meraktan catliycam ama

Canım arada bi kasık agrım oluyor ama transfer öncesi de aynıydı gögüs belirtileri falan da , inan senin dedigin gibi ruh halim, her duygu var karmakarısık

Ben de öyle, idrar testi öyle can travmatik ki hemde kan da pozitif görsem bile idrar yapmaya yine korkarım öyle

Selamlar benim de 5. Gün bel ağrısı dışında pek belirti yok gibi ara ara kramp giriyor gibi ama psikolojik mi bağırsak hareketi mi anlayamıyorum

Canım arada bi kasık agrım oluyor ama transfer öncesi de aynıydı gögüs belirtileri falan da , inan senin dedigin gibi ruh halim, her duygu var karmakarısık
Ben de öyle, idrar testi öyle can travmatik ki hemde kan da pozitif görsem bile idrar yapmaya yine korkarım öyle
Neyseee bal limon bugun kan verirse ilk ona seviniriz insallah bizde günümüzü bekleriz inatla belirti gibi olan seyler ilaclarin yan etkisi demekki çünkü bazi gebe kalan arkadaslar hic belirtimiz yoktu 6. Haftadan sonra basladi falanda diyor ozellikle progestan etki ediyor bu konuda . siz hergun mu vuruluyorsunuz ?
Kizzzz idrar testi deyince vücudum tepkimeye giriyor adeta

Hahahha çok haklıyız bence
Ya ben karından sabah akşam kullanıyorum fitil olarakta sabah öğle akşam 1 tane kullanıyorum hatta fitilin bir kısmı çıkıyor bugünlerde baya geri

İnsallah kuzum, eşime de soylemedim test yapacagımı

Hahahha çok haklıyız bence
Ya ben karından sabah akşam kullanıyorum fitil olarakta sabah öğle akşam 1 tane kullanıyorum hatta fitilin bir kısmı çıkıyor bugünlerde baya geri
bende fitili sabah ogle aksam kullanıyorum igneyide hergun saglik ocağında veya acilde vurduruyorum . Fazlaligi atiyordur zaten bi sure sonra icerde birikiyor kalintisi

bende fitili sabah ogle aksam kullanıyorum igneyide hergun saglik ocağında veya acilde vurduruyorum . Fazlaligi atiyordur zaten bi sure sonra icerde birikiyor kalintisi
Senin iğnen kalçadan mı yoksa karından olan mı ben bir de kan sulandırıcı iğne yapıyorum onu unuttum o yüzden elim alıştı iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…