2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Az önce arkadaşımın rahim ağzı kanseri olduğunu ögrendim 29 yaşında ve 1 ay sonra evlenicekti. Bütün rahmini almak zorundalar ve anne olma şansı kalmiycak. Hiç bir şeye isyan etmemek gerekiyor kendimizi frenlemeliyiz. En azından denemek için bir rahmimiz ve şansımız var bu gece inanılmaz bir aydınlanma yaşadım. İğneden ilaçlardan şikayet ettiğim için kendime çok kızdım. Bu günlerimize de şükür. Allahım yardımcımız olsun.

Canim bnm coook zor cok buyuk heyecanla emekle umitle bekliyoruz olmayinca yikiliyoruz. Nolur uzme kendini dualarimiz seninle insallah

Üzülmekte çok haklısın Allah sabır versin yardımcın olsun ikinci transfer ışık hızıyla geçip ve bebişini bir anda kucağına alırsın umarım

Canim bnm coook zor cok buyuk heyecanla emekle umitle bekliyoruz olmayinca yikiliyoruz. Nolur uzme kendini dualarimiz seninle insallah

Canım benim seni cokk iyi anlıyorum, umarım en kısa surede yeni bir surecle müjdeli haberi alırsın, cok zor ve yıpratıcı bir surec , Allah hepimizin yardımcısı olsun

İnşallah en kısa sürede spontane gebelik olarak gelir sana bebişin canım

Benim de 20sinde aynı gün transferimiz çok heyecanlı ve kısa sürüyor bikaç dakikada bitiyor. Acı hissetmiyosun muayene gibi düşün. Güzel sonuçlar alalım inşallah
Benimde 20 haziran transfer günüm.. kızlar transfer de ağrı acı oluyor mu speküle takıyorlar ya rahimi açmak için ondan biraz tırsıyorum daa

7. Gündeyim canım cumartesi test günüm 4 gün kaldı tamamen teslim olmuş durumdayım düşündükçe kafam karışıyor çünkü
Benim de 7. Günüm ama sanırım ben bugun iğneye gidince bi test verecegim, korku ve heyecan arasındayım
Ayyy benimde 7. Gunum :)) ama test günüm cuma cok heycanliyim aslinda heyecan korku endise merak umut ve karamsarlik butun duygulari aynı anda yasiyorum sanki insallah güzel haberler aliriz agriniz falan varmı peki ben sabah uyandığımda sanki hafif bi regl krampiyla uyaniyorum belli belirsiz geri kalan saatlerde cok bisi hissetmiyorum

Benim de 7. Günüm ama sanırım ben bugun iğneye gidince bi test verecegim, korku ve heyecan arasındayım
Şimdi listeden baktım sende 2 embr. Trnasferi olmuşssun ufakta olsa çıkar heralde canım bilmiyorum sanırım 5-6. Günde kana geçmeye başlıyor test verirsen yaz mutlaka

Canım ben valla transferden beri türlü türlğ şey yaşadım belirti diyemem ilk iki gün uykumda kasıldım sonra vajina içinde bıçak saplanması gibi acı oldu, 3. Gün alt karnım ağrıyordu ama sürekli devam eden şeyler değildi ara ara yani kendimi dinlemesem farketmezdim, sonra ishal oldum kabak çekirdeğini fazla kaçırmışım göğüslerde de bir kaç gündür hassasiyet var ama o az.. belirtilere kanmak istemiyorum daha önce de yaşadım bunları olmadı. Bu kez olur inşallah sen de var mı belirti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…