2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de normalde çok relax biriyim. Bildiğin içimde sürekli öfke patlamaları yaşıyorum. Sürekli birilerine çatasım var
Ayyyy ben de öyle ve kocama gıcık kapıyorum normalde çok severim kendisini ve maşallah diyeyim daha tek noktada ayrı düşmeyiz birbirimizi çok severiz. Ama normalde yani şimdi ultraanormal bi durum var ve gıcık kapıyorum gerçekten inş geçer

Hormonlarımız değişiyor bende çok gergin oluyorum nedense hep eşime kızmak istiyorum . Dediğin gibi insallah geçer

Bende de aynı durum var ama yalnız kocama değil herkese öfkeliyim

Transfer tarihi 06.06.2024
5aa 5ab çift transfer
Test tarihi 16.06.2024

Yoğun kanama başlayınca 1. Gün diyeceksin canım yürüyüş yap uzunca bende öyle olmuştum yürüyüş yaptıgım akşam çözüldüm

Yoğun kanama başlayınca 1. Gün diyeceksin canım yürüyüş yap uzunca bende öyle olmuştum yürüyüş yaptıgım akşam çözüldüm
Yaptım canım dün baya
Bu hafta her gün yaptım nerdeyse hatta.
Ama pembe lekeden sonra 12saat geçti cozulmedi. Dün bugün başlaması benim için çok iyi olacaktı, bayramdan sonraya izne baglardim transfer süresince. 8 saatlil uzakta doktorum git gel zor oluyor.

Bugün başlar belki kafayı ona takınca da iyice gecikiyor düşünmemeye çalış inşallah olursun bugun

Merhaba guzel anneler aday demek istemiyorumBenimde 12.06.2024 3. Gun cift transferim var. 26.06.2024 sonuc ins.Yas 32

Merhabalar 3 Haziran'da 5. Gün blastosist transfer oldum bugün 7. Günüm dayanamadım sabah erken gebelik testi yaptim silik çizgi çıktı sonra hastaneye gittim kan verdim beta HCG değerim 43.78 çıktı. 7. Gün için iyi mi değer acaba hergun kan vermem gerekli mi yoksa 2 gün sonra tekrar baktirsam yeterli mi yardimci olabilir misiniz çok da heyecanlıyım ilk kez hayatımda pozitif gördüm inşallah kimyasal değildir

Aynı gün transfer olmuşuz bende test yaptım bir tane erken bir tane normal kaset test silik çizgi gördüm kötüyü çağırma silik çizgiyi görmek bile çok güzel kanı 13 de vericem

İki gün sonra da test verebilirsiniz doktorun söylediği günde de. Hayırlı olsun bu arada. Değeriniz gayet iyi

Hayırlı olsun canım iki günde bir vermen gerekiyor 7.gun için gayet iyi değer

Hayirli olsun darisi bizee

Aynı gün transfer olmuşuz bende test yaptım bir tane erken bir tane normal kaset test silik çizgi gördüm kötüyü çağırma silik çizgiyi görmek bile çok güzel kanı 13 de vericem
Ben de 13 ünde tekrar kan vereceğim bakalım insallah düzenli artar değerlerim. Normal kasette çift çizgi varsa bence kesin vardır gebelik benm erken gebelikte bile baya silikti

Ay canımm geçen topicte beraberdik benim de tutmadı ilk transferim .. Bu mesajı görünce çok sevindim doktor ara vermeden başlayacaktı ama ben bayram sonrasına bırakmak istedim 20 sinde adet olucam sanırım temmuz başına sarkacak benimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…