2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar merhaba transferim 2. Günü çok fena bir karın ağrısı gaz sancısı mide bulantısı terlemem oldu sonrasında İshal oldum aranızda bunları yaşayan var mı? İlaçların yan etkisi mi acaba?
Olabilir daha da şiddetli karın ağrın olursa ohss olmuş olabilirsin , doktorunla konuş. Ama seninki dondurulmuş muydu canım ? Yani yumurta büyütme iğnesi kullandın mı

Benimde 13 haziran sabırsızlanıyorum artık 🤲 güzel haberler verelim bir birimize insallah🥰
Ben dee ya yarın test yapsam mı diyorum bi 9. Gün sonra vazgeçiyorum 😅 bugün karnım ağrıdı ama biraz da bel ağrısı oldu 🙁
Rabbim bebiş mutluluğunu isteyen herkesle birlikte bize de nasip etsin ❤️

Ben dee ya yarın test yapsam mı diyorum bi 9. Gün sonra vazgeçiyorum 😅 bugün karnım ağrıdı ama biraz da bel ağrısı oldu 🙁
Rabbim bebiş mutluluğunu isteyen herkesle birlikte bize de nasip etsin ❤️
Benimde yapasım var ama bilmiyorum. Benimde ayakta fazla kalınca ağrıyor göğüs hassasiyetim çok fazla ☺️ insallah bebiştendir hepsi🤲

5. Gün 2 tane embriyo transfer oldum 😇 zorlukları olacak elbet ben razıyım yeterki sağlıklı olsunlar 🙏😇 sizinde hayırlı olsun 😇❤️🌸 kaçıncı gün embriyosu? Allahım bekleyen isteyen herkese nasip etsin 🙏
Benimde yapasım var ama bilmiyorum. Benimde ayakta fazla kalınca ağrıyor göğüs hassasiyetim çok fazla ☺️ insallah bebiştendir hepsi🤲
Ben 1 tane 3. Gün transfer oldum 😇 amin amin inşallah kolaylıkla ve sağlıkla olur 💕❤️ rabbim kucağımızı boş bırakmasın 🙏🏻

Kızlar bugün sol kasığıma sürekli iğne batması şeklinde bir ağrı vardı. Hala ara ara giriyor. Bir de belim kopacak gibi. Sanki çok ağır bir şeyler kaldırmışım gibi ağrıyor. İnşallah tutunma belirtisidir. Gerçi progesteron da yapıyor olabilir. Var mı buna benzer belirtisi olan?

Kızlar bugün sol kasığıma sürekli iğne batması şeklinde bir ağrı vardı. Hala ara ara giriyor. Bir de belim kopacak gibi. Sanki çok ağır bir şeyler kaldırmışım gibi ağrıyor. İnşallah tutunma belirtisidir. Gerçi progesteron da yapıyor olabilir. Var mı buna benzer belirtisi olan?
Aynneennn çok korktum tutunmuyo diye 🙁 inşallah tutunuyordur süre azaldıkça korkuyırum ne bileyim bi de hep ağlayasım geliyo 😁 normalde çooook neşeli biriyimdir 😂 komiğimdir ne bileyim garip oldu gerçi o kadar hormonu betona vursan o da duygusal olur 😁

Aynneennn çok korktum tutunmuyo diye 🙁 inşallah tutunuyordur süre azaldıkça korkuyırum ne bileyim bi de hep ağlayasım geliyo 😁 normalde çooook neşeli biriyimdir 😂 komiğimdir ne bileyim garip oldu gerçi o kadar hormonu betona vursan o da duygusal olur 😁
Ben de normalde çok relax biriyim. Bildiğin içimde sürekli öfke patlamaları yaşıyorum. Sürekli birilerine çatasım var 😂

Kızlar 2 gündür akıntımin pembemsi. Ve baya sancım var ama reglim tam başlamadı.
Acaba bu akıntıları regl başlangıcı olarak saymali miyim ?
Böyle 1 gün olur ertesi gün sokulurdu ama sokulmedi.
Doktorum şehir dışında, 3. Gün başlayıp cunartesi doktora gidecegim

Kızlar 2 gündür akıntımin pembemsi. Ve baya sancım var ama reglim tam başlamadı.
Acaba bu akıntıları regl başlangıcı olarak saymali miyim ?
Böyle 1 gün olur ertesi gün sokulurdu ama sokulmedi.
Doktorum şehir dışında, 3. Gün başlayıp cunartesi doktora gidecegim
Adet başlangıcını kırmızı kan olarak kabul ediyor gittiğim merkez. Kahverengi akıntıyı bile kabul etmiyorlar

X