2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar. Kendime söz vermiştim bakmayacaktım ama sizden gaza geldim erken genelik yaptım. 4 haziranda transfer olmuştum çizgi baya belirgin. Ne diyorsunuz çatlatöa iğnesi olmadım 5. Ggün dondurulmuş embriyoydu
Ayyyy maşallah çoook güzel pozitifsiniz sağlıkla gelsin pozitifsin benim de yapasım geldi ama az önce pembe renkli Bulaş geldi çok korkuyırum

Amin inşallah bizim Ekim de yıl dönümü 2 Temmuz da eşimin doğum günü doğum gününde transfer denk gelmez ama yeni yılda 4 kişilik bir ailem olur anne oluyorum derim 4 senemde bende belki

Amin inşallah bizim Ekim de yıl dönümü 2 Temmuz da eşimin doğum günü doğum gününde transfer denk gelmez ama yeni yılda 4 kişilik bir ailem olur anne oluyorum derim 4 senemde bende belki
İnsallah kuzum bende 4. Seneme anne olarak girmek istiyorum gönlümüzce olsun

Merhabalar benim transfer günümde 5 hazirandı taze 3. Gün embriyosu transfer edildi ilk 2-3 gün kasık ağrım oldu bi gecede sağ kasığımda iğne batma tarzı saniyelik ağrılar kasıkta 2. Gün seğirme göğüslerim transfer öncesinden beri şiş ve ağrılı iştahım açık hiç kanama akıntı yok sadece progestan fitil kalıntıları geliyor sizlerin son durumları nelerdir benim 3. Denemem bu ama hep aynı heyecan

İnsallah kuzum bende 4. Seneme anne olarak girmek istiyorum gönlümüzce olsun
Amin inşallah kuzum . Benim ilk transfer 4aa 5.gün embriyosu tutmadığı için stres oldum şimdi kalan embriyolarım da 4aa ,4bbve 4cc kalite 3tane 5.gün embriyosu . 2 tanesi transfer edilecek inşallah tutunurlar

Amin inşallah kuzum . Benim ilk transfer 4aa 5.gün embriyosu tutmadığı için stres oldum şimdi kalan embriyolarım da 4aa ,4bbve 4cc kalite 3tane 5.gün embriyosu . 2 tanesi transfer edilecek inşallah tutunurlar
Benimde 5 gün embriyosu değerleri aklımda değil sağlıkla sımsıkı tutusunlar annesine güzel haberler alalım sendende. Ben kalp atışını duyana kadar çok sevinemiyorum umarım sağlıkla büyür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…