2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Yaaa çok erken ama dayanamadım artık umarım sağlıkla ilerler darısı hepiniz başına güzel haberler alalım 🥰🤲
Amin kuzum benim geçen topicte test günümüz bile aynıydı 😍😍😍 Seni burda böyle görmek bana çok iyi geldi Maşallah Kocamaaan Maşallah diyorum kendim olmuş gibi sevindim 🥹❤️ Bana bu sefer doktor çift embriyo transferi yapmayı düşünüyor İnşallah bende senin peşinden yetişirim kuzum 😍😍😍 🤰🏻

Amin kuzum benim geçen topicte test günümüz bile aynıydı 😍😍😍 Seni burda böyle görmek bana çok iyi geldi Maşallah Kocamaaan Maşallah diyorum kendim olmuş gibi sevindim 🥹❤️ Bana bu sefer doktor çift embriyo transferi yapmayı düşünüyor İnşallah bende senin peşinden yetişirim kuzum 😍😍😍 🤰🏻
Mayıs topiğinden evet 🤗 değerlerim yüksekti ertelendi bu ay 2 haziran doğum günümdü 3 transfer oldum 12 haziran evlilik yıldönümüz üzerine bayram bana nasıl güzel hediye geldi allahıma binlerce kez şükürler olsum sağlıkla ilersin yavrum. Rabbim seninde gönlüne göre nasip eylesin kuzum kolaylıkla 🤲🥰

Merhabalar 3 Haziran'da 5. Gün blastosist transfer oldum bugün 7. Günüm dayanamadım sabah erken gebelik testi yaptim silik çizgi çıktı sonra hastaneye gittim kan verdim beta HCG değerim 43.78 çıktı. 7. Gün için iyi mi değer acaba hergun kan vermem gerekli mi yoksa 2 gün sonra tekrar baktirsam yeterli mi yardimci olabilir misiniz çok da heyecanlıyım ilk kez hayatımda pozitif gördüm inşallah kimyasal değildir 😢
Transfer gününü 1. Gün saymanız lazım yani aslında 8. Gündesiniz. Bence değeriniz gayet iyi ama artış oranı önemli. Şimdiden tebrik ederim aağlıkla kucağınıza alın inşallah❤️

Merhabalar bişey soracağım ben düşük yaptım yaklaşık 10-14 gün bir kanamam oldu düşükten ertesi gün kontrole gittim ve içerde parça kalındığı söylendi Metiler diye bir ilaç kullandım kan pıhtıları atıldı ve 1 hafta sonra bidaha gittim parçanın hala kaldığını söyledi ve şuanda bana Cytotec diye bir ilaç verildi yalnız yorumlara baktığımda bu ilacı içenlerin çoğunun kanaması ve ağrısı başlamış ve doktorumda bana öyle olacağını söyledi ve bugün 3.günüm günde 3 kere alıyorum akşam son kez alacağım ve hala bir kanamam yok yarın kontrolüm var sizce bu durumda kürtajla mı alınır yoksa başka bir yolu var mı tecrübesi olan yazabilir mi

X