2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah canım inşallah sana bana hepikize nasip.olsun. kendimi toparlarken bir yandan da eşimi de toplamaya çalışıyorum.Oglum bile ogrendi anne yumurtalar boş mu cıkmış olsun sonrakine belki 8 tane olur 4 tane dolar da 4 kardeşim okur dedi.

İnşallah canimmm benim ilk denemede üzülmeye hakkim yok diyorum ama umut dünyası insan vazgeçmiyor. Negatif olunca da bende çöküyorum sonra ayağa kalkıyorum. Allahim bu yolda hepimizin işini kolaylastirsin insallah

Keskengideb
Keskengidebilsem oraya az önce başka bir arkadaş yazdı özelden oda orayı tavsiye etti. Kadam bi gidip geliyor vallahi...
Yani gidebilme şansın varsa bence bu sefer orayı dene. Çünkü gerçekten laboratuvarı dünya çapında sayılı laboratuvarlarından.

Bende Bülent hoca ile başlamayı düşünüyorum. Ön görüşme yaptık. Çok açıklayıcı konuştu. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben kendisini tavsiye üzerine tercih ettim. Amerikan hastanesinin laboratuvarı da iyi diye biliyorum. Henüz ilk görüşmeyi yapmadım. Ayın 24’ünü bekliyorum canım. Senin ilk izlenimin olumlu anladığım kadarıyla.

İlk izlenimim olumlu. Ama emin olamıyorum burası olsun diye güvenip cesaret edemiyorum sadece.

Hangi fitili kullanyorsun? Ay sence bayrama kadar sonucu gorebilecezmi buara ben kibrista yapdirdigim icin sabah çikacam agsam 9 gibi anca eve donerim umarim yolculukdan etkilenmeyiz

Hangi fitili kullanyorsun? Ay sence bayrama kadar sonucu gorebilecezmi buara ben kibrista yapdirdigim icin sabah çikacam agsam 9 gibi anca eve donerim umarim yolculukdan etkilenmeyiz
Aslında test tarihi olarak 20 si verecekler muhtemelen ama bayramın son günü yaptırsakta anlarız bence en kötü testi tekrarlatırlar pozitifi görelimde progestan 200 mg kullanıyorum ama doktorum muadilini yazmıştı sgk onu ödemeyince ben de bunu aldım doktorun yazdığı aparatlı bir fitildi ittirmek için aparatı vardı yani ama bu kapsülde o yok o yüzden sorun yaşıyorum sanırım.. yolda hiç bişey olmaz canım sağa sola koşturmazsın zaten biliyordur doktorun yol yapacağını di mi?

Ay inşallah bayram mujdemiz oldu kabulettim aminn evet dokdor ucak saatine kadar hastanede kalacam dedi sonra taksiyle direk havalimanina benim ilk deneme ve son olsun senin kacinci denemen canim ?

Canım benim de tedavi sürem çok uzadı. 27. Gün transfer oldum. 7 iken yaptılar transferimi daha fazla kalınlaşması malesef. Geçmişte 2 düşük nedeniyle kürtajım var zannediyorum onlarran dolayı oldu. Çünkü yapışıklık yaşadım 2 kez histereskopi oldum falan. Ama bunlara ek olarak doğuştan yarım rahimliyim. Yapısal olarak da zaten normalden ince bu nedenle. Ama rahmimin şekli iyiymiş 3 çizgi görünümü varmış. Literqtürde 4 le bile tutan var dediler. Canını sıkma o nedenle

Kızlar merhaba transferim 2. Günü çok fena bir karın ağrısı gaz sancısı mide bulantısı terlemem oldu sonrasında İshal oldum aranızda bunları yaşayan var mı? İlaçların yan etkisi mi acaba?

Çok teşekkür ederim inşallah bebişlerimiz tutunur güzel haberler alalım bugün regli olacakmışım gibi rahimde inceden kasılmalar var umutsuzluğa kapılmayayım diyorum ama inşallah yanılıyorumdur. Sanki peçete ile silsem kanama gelmiş olacak gibi bir hissiyatım var. nasip napalım. İnşallah yanılıyorumdur.

Bu belirtiler çok normal progesteron kullanıyorsanız ondan dolayıdır

Kızlar benim de reglim 7 gün erken geldi. Hazirana yetişecek transferim sanırım, doktor bu transferde farklı birşey uygulamazda.
İnşallah her şey yolunda gider ve bebişiniz sıkıca tutunur size güzel haberler alalım test günüm 13 Haziran bekliyorum bakalım inşallah hayırlısı ve sağlıkla pozitif olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…