2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızzz aynısını ben de dedimm, sen mi hamilesin ben mi belli degil diye canı bile bişey cekmeye basladı aşermesi bile oluyor adamın ahahahhahaa şu sıralar gıcıgımm valla pis erko
o benimkinde de var benden çok canı bişiler istiyor ,bende çok gıcığım bir kaşık suda boğcam onuuu yani ben regl öncesi yumurtlama öncesi olurdum böyle şimdi sanırım ilaçlardan böyle oluverdim benimki normalde toleranslı ama bu dönemde hamile olduğumu unutup aşırı benimle karışıyor gıcık davranıyor

Ya anlasılan biz de hepimiz aynıyız , bu erkolar da aynı ilacları biz kullanıyoruz huysuzlukluk bunlarda simdi bile gıcık gıcık mesaj atıyor , aksama yemek yapmayım da ac kalsın , belki akıllanır

Siz Cem hocada tedavi görmüştünüz transfer sürecinde rahim hazırlanırken hangi ilaçları günde kaç kere alıyordunuz sürekli kan veriyormuydunuz o süreçte

Ya anlasılan biz de hepimiz aynıyız , bu erkolar da aynı ilacları biz kullanıyoruz huysuzlukluk bunlarda simdi bile gıcık gıcık mesaj atıyor , aksama yemek yapmayım da ac kalsın , belki akıllanır
Ben yemek temizlik yapmıyorum. Herşey eşimde arada annemle kardesim destek oluyor. Gerisini eşim hallediyor

Benimde 22 hazirandı test verdim 12.2 çıktı ne olacak bilmiyorum çok düşük artarmı bilmiyorum normalde adetime 2 gün var adet mi olurum onuda bilmiyorum

Harikaaa canımm ohh sefan olsunn iyi ediyorsun
hepimizin sefası olsun canım gece eşim gec yattı adam odaya geldi uykumdan uyandım mandalina kokusuna sen mandalina yedin falan diye soruyorum uyku sersemi. Sabah uyandım diyorum ki yazın mandalina ne alaka. Bu aşermek mi ya canım istemiyor ama gece uykumdan uyandırdı kokusu

Ben de gecen gece sabaha kadar patates kızartması gördüm ruyamda , mandalina yazın zor canım canın çekmediyse aserme sayılmaz bence

Siz Cem hocada tedavi görmüştünüz transfer sürecinde rahim hazırlanırken hangi ilaçları günde kaç kere alıyordunuz sürekli kan veriyormuydunuz o süreçte
kan 1 yada 2 kez verdim sanırım, ilaçlarda estrofem ilk başta 3 ile başladı sonra 4e çıktı, coraspin, kan sulandırıcı iğne, prolutondex günde 2, ve fitil günde 3 birde 2 ilacım daha vardı 5 gun kullanıp bırakmıstım

Progestan değerinize bakıp ilaçlarınızı olana göremi veriyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…