2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bugün 7. Gün başladı iyice bu kadar yoktu kan verdim belki belli olur bugün dayanamadım. Size ne zaman oldu bu ağrılar
Merhaba arkadaşlar benimde transfer sonrası 7. Günüm normalde regl olacakken bile ağrılarım olmuyordu ama üç gündür hem bel hem de kasık ağrılarım var bir de çok az peçeteye lekelenmeler de oluyor
Sizlerde de var mı acaba ?

Normal leke yerleşme kanama olursa sıkıntı

Bence gebesiniz 7. Gunde sonuc cıkar kan testi verebilirsiniz

Bende ayniyim 2 gun once eşimle cok fena tartistik hatta . ben sigara icememeye bagliyorum ama bilemiyorum bu gerginligim neden .. her sey batiyor sanki bana

Bende ayniyim 2 gun once eşimle cok fena tartistik hatta . ben sigara icememeye bagliyorum ama bilemiyorum bu gerginligim neden .. her sey batiyor sanki bana
Ben sigara da kullanmıyordum canım, ama esime toleransım hiç yok, anında sinirlenip bagırıyorum o da hiç alttan almıyor , biz de bu sıralar sık tartısıyoruz erkolar kapatılsın

inşallah sonucu görmeye bile korkuyorum ilk denemem ama ultrasonda 11 yumurta görülmüşken 6 toplanabildi onlardan da transfer edilebilecek tek embriyo oluştu lekelenme gibi çok çok az ama artmasından korkuyorum
Sonuc öğrenme meselesi cokk stresli gercekten , insan ne hissedecegini bilemiypr, ins pozitif gelir emekleriniz bosa gitmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…