2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Transfer günü sayılmıyor. Çok belirti arama kendinde hiç belirtisiz hamile kalanlarda var. Herkesin bünyesi farklı
O zaman daha dördüncü günümdeyim su an. Transfer gunu batma gibi agrilarim vardi sonraki günlerde yok oldu bende burada bakiyorum iste belirti olan var mi yok mu diye. İnsallah hayirla saglikla olsun isteyen herkesin

O zaman daha dördüncü günümdeyim su an. Transfer gunu batma gibi agrilarim vardi sonraki günlerde yok oldu bende burada bakiyorum iste belirti olan var mi yok mu diye. İnsallah hayirla saglikla olsun isteyen herkesin
Transfer günü vajinal işlem yaptırdığımız icin o ağrılar normal diyorlar. İnşallah sağlıkla tutunur sana.❤️

Kızlar kalbimiz gümbür gümbür atıyor, 6+5 ile uyumlu. Kanamalardan korkma dedi. Ek olarak kan sulandırıcı iğne verdi sadece bende pıhtılaşma bozukluğu vardı çünkü. Yarım rahimli olduğun için kolay bir gebelik olmayacak erken doğum riski var ama ben artık bugünden itibaren hiçbir olumsuz senaryoya odaklanmayacağım. Rabbim bana kalbinin sesini duymayı nasip etti. Allah hepimizin gönlüne göre versin. Mucizelere şnanıyorum artık🥹

Kızlar kalbimiz gümbür gümbür atıyor, 6+5 ile uyumlu. Kanamalardan korkma dedi. Ek olarak kan sulandırıcı iğne verdi sadece bende pıhtılaşma bozukluğu vardı çünkü. Yarım rahimli olduğun için kolay bir gebelik olmayacak erken doğum riski var ama ben artık bugünden itibaren hiçbir olumsuz senaryoya odaklanmayacağım. Rabbim bana kalbinin sesini duymayı nasip etti. Allah hepimizin gönlüne göre versin. Mucizelere şnanıyorum artık🥹
Gözün aydın canımm ben bile heyecanlandım. Hiç kötüyü düsünme hamileliğinin keyfini cıkar. Darısı bize inşallah bizde duyarız kalp atıslarını dua et bizler icinde ❤️

Ayy canimm heycanini burdan hissettim valla 🥲🥲 bin kere maşallah darisi bize kalp atisinida duydun cok şükür 😊 hepimizin yuregimiz agzimizda bekledigi yazilari okuyorum da .. 🥰 bin şükür rabbime 🤍

Çok sevindim kuzum sağlıkla gelsin minik 🧿🥰🤲

X