2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba arkadaşlar bende 14 Mayısta transfer oldum Tolga Ecemiş in hastasıyım 5. gün donmuş tek embriyo transfer edildi. Sizleri takip ediyorum sürekli 24 Mayısta tahlil vermem gerekiyordu bugün dayanamadım gittim ve Betahcg 109 geldi çok şükür. Allah hepimize tamamını görmeyi nasip etsin inşallah.

Teşekkür ederim canim kanla kesinleşti çok şükür doktorum iki gün sonra değil de Salı günü yap tekrar ve ilaçlarını ben diyene kadar bırakma dedi.şimdi sıra Salı gününü beklemekte
Ben de eve gelince idrar testi yaptım sonucu bilmeme rağmen yaparken korktum travma yaratmış idrar testleri:) bende pazartesi tekrar test vereceğim haberleşelim yine mutlaka

İntralipid serum şişli memorialde uygulanıyor. Ben sormuştum. Bilimsel bir kanıt yok işe yaradığına dair ama tekrarlayan gebelik kayıpları olan hastalara uyhuluyoruz demişlerdi. Bağışıklık güçlendiriyor bu serum. Yani bazen embriyo rahim her şey iyi olmasına rağmen annenin bağışıklığı düşük olduğu için kabul edemiyor olabilirmiş o nedenle uyhulanıyor ama bilimsel bir çalışma yok bu konuda. Yaptırmaktan zarae gelmez bence tek risk bazı kişilerin soyaya alerjisi varsa tepki verebiliyormuş

Kızlar ben gebeliği öğrendiğimden beri göğüslerim aşırı şiş dokunamıyorum bile. Bu şişlik ilaçlardan mı sizce? Yoksa gebelikten mi. Peogestan dex, progestan fitil ve estrofem kullanıuorum

Kızlar ben gebeliği öğrendiğimden beri göğüslerim aşırı şiş dokunamıyorum bile. Bu şişlik ilaçlardan mı sizce? Yoksa gebelikten mi. Peogestan dex, progestan fitil ve estrofem kullanıuorum
Benim de olmuştu gebelikle alakalı bir durum genelde genetik olur , annende anneannende olduysa sende de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…