2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar ben gebeliği öğrendiğimden beri göğüslerim aşırı şiş dokunamıyorum bile. Bu şişlik ilaçlardan mı sizce? Yoksa gebelikten mi. Peogestan dex, progestan fitil ve estrofem kullanıuorum
Benim göğüslerimi bi gör, ağzıma girecek neredeyse, zaten silikon vardı. Şuan dev şişti ve dokununca da ağrıo:KK43:

Kızlar aşırı üzgünüm şimdi transferden çıktım. 2 embriyo transfer edilecekti biri kalitesi artmadı iyi değil dedi embriyolog diğerini dün çözdük grlişime devam etti 5 aa 1 embriyo dedi

Kızlar aşırı üzgünüm şimdi transferden çıktım. 2 embriyo transfer edilecekti biri kalitesi artmadı iyi değil dedi embriyolog diğerini dün çözdük grlişime devam etti 5 aa 1 embriyo dedi
Gayet iyi canım. 5 aa çok iyi kalite. İnşallah annesine sımsıkı tutunur

kızlar merhabala bende bu akşam gonapeptyl 2 tane vurucam pzt yumurta toplama işlemi yapılacakmış çok heyecanlıyım umarım her şey güzel gider. daha önce bu iğneden vurulan var mı acaba ovitrelle yazmıştı önce onu da aldım ama bu sabah onu yapmayalım bu iğneleri ol dedi

kızlar merhabala bende bu akşam gonapeptyl 2 tane vurucam pzt yumurta toplama işlemi yapılacakmış çok heyecanlıyım umarım her şey güzel gider. daha önce bu iğneden vurulan var mı acaba ovitrelle yazmıştı önce onu da aldım ama bu sabah onu yapmayalım bu iğneleri ol dedi
Gonapeptyl 2 tane oldum. Gayet güzel bir iğne yan etkisi vs yok ovitrelleden daha etkili olduğu söyleniyor şimdiden hayırlı olsun 🌸

X